Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Asia Center Budapesten...

Az Asia Center Budapesten tényleg olcsóbb mint a többi bolt, megéri ott vásárolni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Olcsóbb mint a többi ruhabolt a városba. De a minősége is silányabb néhány terméknél.

Sok kis kínai bolt van benne, megéri körülnézni és válogatni.

2020. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még, ezért kérdezem, de akkor ezek szerint ha több dolgot vesz az ember, akkor megéri ott vásárolni.
2020. júl. 5. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ruhara gondolsz vagy haztartasi termekekre? A haztartasi termekek kb 20%-al olcsobbak es markas, eredeti dolgokrol van szo. Ruhakrol nem lehet ezzel kapcsolatban mit mondani, mivel kinai, marka nelkuli ruhakat lehet kapni, igy nincs mihez hasonlitani.
2020. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a bizarr, hogy már egy kínai üzletben is elkérnek 5000-8000 ezer forintot egy basic ruháért. Bershka, Stradivarius, Reserved jellegű boltokban egy leárazás alkalmával bőven talál az ember 1500-3000 Ft-os dolgokat, - sőt, előfordul, hogy 950 Ft-osokat is.

Nem gondolnám, hogy jobban megéri a kínai, - nem beszélve arról, hogy mind büdös, bizonytalan eredetű anyagokból készül. Nem mintha a fast fashion ipar portékái nem kínaiak lennének, de azok legalább egy fokkal igényesebben vannak elkészítve és nem büdösek... annyira.

Sőt, az ilyen kis kínai boltokban olykor pofátlanul irracionális áron vesztegetik az elszabott, szó szerint selejtes, borzasztóan kinéző portékáikat.

2020. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ruhákra gondolok, és férfi ruhákra. Zara és társai a férfi ruhák terén a tapasztalatom szerint nem igazán megy bele nagy leárazásba a női ruhákkal szemben.
2020. júl. 5. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:

4. nem feltetlenül, vannak nagyon jo minösegü, kedvezö aru kinai termekek, csak meg kell talalni öket. Mit gondolsz, az altalad felsorolt fast Fashion boltok megis hol gyartatjak a termekeket? Ugyanolyan rongy mind, mint a silanyabb kinai aru.


Kerdezö: en ott csak parfümöt vasaroltam regebben, nem allitom 1000%-ig, hogy eredeti, mert sosem lehet tudni, de abszolut meg voltam elegedve mindig.

2020. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: Igen, Kína-Kína, de egyáltalán nem mindegy, hogy egy megbízható, bejelentett gyárban készül, vagy egy kis földalatti bűnbarlangban, ahol alultáplált 10 éves gyerekeket dolgoztatnak napi fél tál rizsért a “darkwebes bácsik”. Az ilyen “tipikus” magyar kínai üzletekbe tényleg mindennek a legalja érkezik. Ezt az ipart pedig semmi kedvem támogatni még egy lyukas fillérrel sem.

Parfümöt vásárolni ilyen helyen pedig sajnos még fatálisabb, mint ruhát. És ezt egyáltalán nem kötekedésből mondom.

Ugyanis ezekben a löttyökben a patkány és emberi vizelettől elkezdve tényleg BÁRMI megtalálható. Komoly egészségügyi kockázata lehet annak, ha az ember ilyeneket használ.

2020. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7/manapsag hogyan lehet kikerülni a kinai arut? Nezz mar szet. Te szemely szerint miböl tudod megallapitani, hogy egy-egy gönc hol keszült?

A parfümröl meg annyit, hogy teljesen tisztaban vagyok azzal, hogy milyenek a hamsitott parfümök, es amennyiben az Asia Centerben is azt aruljak, akkorbizony kivalo hamisitvany lehet. Mert mint irtam, semmi nem biztos, de a csomagolas, az üveg, az illat, a tartossag mindig stimmelt, es rakos Sem lettem azota Sem.

2020. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vennék ott semmit. Ha olcsóbb is, nem számonkérhető.

Olaszországban anno volt par botrány mérgező kínai cipőkről... :/

2021. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!