Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Oriflame-nél ingyenes a...

Az Oriflame-nél ingyenes a kiszállítás?

Figyelt kérdés
Egy terméket szeretnék rendelni, és nem tudom hogy ingyenes-e a kiszállítás, a honlapon sehol sem találtam róla infót.

2020. júl. 7. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írják a honlapon:

SZÁLLÍTÁSI KÖLTSÉGEK: A feltüntetett árak nem tartalmazzák a szállítás költségeit, továbbá azon költségeket és díjakat, amelyek a megrendelés során adott kifejezetten erről szóló tájékoztatás értelmében az árakhoz hozzáadásra kerülnek, és melyeknek összege a Vásárló által választott szállítási lehetőség függvényében változik


Gondolom van, de még próbálok utánanézni. :)

2020. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szállítási költség 999 ft ( posta, MOL kútra, házhoz szállítás).De ez kiváltható a JOKER termék megrendelésével. kb. 22.000 ft rendelés felett mindig ingyenes a szállítás ( postán maradó és MOL kútra kért csomag esetén). Ha nincs meg a 100 BP ( kb. 22.000 ft ) rendelés, s nem rendeli meg az illető a JOKER terméket, akkor a házhoz szállítás 1599 ft, a postán maradó és MOL kútra kért csomag 999 ft.
2020. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én összeállítottam egy megrendelést és csak az elküldés után derült ki hogy a fele nincs is készleten ill. kifutot termék. Így màr nem kellett a csomag. Azért kitapossák a postai és kezelési ktgeket plusz a tagsági díjat(azért is te fizetsz egy ezrest!). Elkepesztő! Nálam felejtős ez a cég...
2020. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!