Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem bérmálkozáson...

Hogyan viseljem bérmálkozáson a hajam bérmaszülőként?

Figyelt kérdés

Hosszú hullámos hajam van. Teljesen nem akarom felrakni a hajam, de valamennyire el kellene távolítani az arcomból a melegre való tekintettel, nagyon izzadós vagyok. Kerek arcom van.

Valami ötlet?



2020. júl. 9. 23:16
 1/3 anonim válasza:
37%
Taraj?
2020. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg ezek?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Szerintem ezek szépek, megfelelnének az alkalomnak. Viszont azt nem igazán vettem figyelembe, hogy kerek arcod van, mivel nem tudom, szerintem látni kell az összképet, és úgy lehet megmondani, hogy jól áll-e. Esetleg még keress Pinteresten arra, hogy "half-up hairstyles".

2020. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2, nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszodat, a legtöbb tetszik is. Választok közülük. 😊
2020. júl. 10. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!