Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korrekt? Ugyan...

Szerintetek ez korrekt? Ugyan annyit kér háznál (50 perc utazás), mint a belvárosi szalonban.

Figyelt kérdés

Szóval a körmös (pedikűr + manikűr is) eljött végleg a belvárosi szalonból (Deák tér és Astoria között) ahova eddig jártam hozzá. Én itt lakom bent, eddig 4 perc séta volt az út, most 50 perc, Rákospalota. Felhozhatom ezt neki? Nyilván nem ugyan az a két helyszín, ez az utazás kikészít. Nála nem rendes, kényelmes “szakmai” széken ülök pl., hanem egy kényelmetlen sz*ron, illetve egyértelműen nem olyan szép és tiszta a környezet... Nyilván nem csak erről van szó, de szerintem érthető.


Szerintem örülnie kéne, mint majom a farkának, hogy így is a vendége maradtam, erre legutóbb megszólt, hogy “most jattoltál először”, mikor 300 forintot nem kértem tőle vissza, mert siettem.

Köszönöm a válaszokat.


2020. júl. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg az új "helyén" is van annyi vendége, hogy megéljen belőle. Neked, ha nagyon kiesik kereshetsz másik körmöst... Én sem utaznék ezért ötven percet.


Az meg, hogy ki ad vagy nem ad borravalót mindenkinek az egyéni döntése. Nem kell plusz 300-500 forintokat adni csak, mert a munkáját végzi. Én általában akkor szoktam adni, ha valami "extra" mintát kérek vagy különösen jó hangulatban telik az idő mialatt csinálja a körmeim.

2020. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kér, amennyit akar. Te meg eldöntöd, jársz-e így is hozzá, vagy sem.
2020. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem szabhatod meg neki, hogy mennyiért dolgozzon, ellenben elmondhatod, hogy ezek miatt az indokok miatt nem mész hozzá többet. Vagy csinálja olcsóbban, vagy elköszön.

Nem értem minek ragaszkodsz hozzá, minden második sarkon van egy körmös, a jattos beszólása alapján pedig még suttyó is, már csak ezért sem járnék hozzá.

2020. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt, igen. Ő így árazta be a saját idejét. Neked jogod van ezt nem elfogadni, és nem járni hozzá többet, ha nem felel meg a helyzet.
2020. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a jattos beszólása miatt sem mennék hozzá, másrészt biztos nem utaznék 50 percet + még 2 óra a művelet.

Körmösökből (is) Dunát lehetne rekeszteni, keress egy másikat a közeledben.

2020. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!