Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » About You-nál csinálhatták...

About You-nál csinálhatták ezt az 50%-os napokon?

Figyelt kérdés
Rendeltem About You-ról az alatt az akció alatt, amíg mindenük le volt értékelve 50%-al. Már régóta nézegettem ott egy szandált, de sokalltam az árát. Az 50%-os napokon gondoltam megrendelem, de már nem találtam fent, pedig szűrőkkel direkt rákerestem. Azt hittem, biztos már elfogyott. Erre ma itt ahogy olvasom a gyakorit, feldobja ugyanezt a szandált hirdetésként. Rákattintottam, és most megint lehet rendelni. Szerintetek létezik, hogy egyes cuccokat az 50%-os napok alatt levettek készletről? Vagy ez csak véletlen? Egy Ugg szandál amúgy, szóval még csak nem is valami nagyon különleges luxus márka vagy ilyesmi.

2020. júl. 13. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Véletlen
Direkt levettek cuccokat a készletről
22 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat. Nem jelenteném ki biztosan, hogy így volt, de nem is cáfolnám. Az is lehetséges, hogy valóban elfogyott, azóta pedig érkezett újabb szállítmány; de az is, hogy szándékosan vették le.

Hatalmas marketing bumm volt ez az akció. Még így 50%-os akcióval is hatalmasat kaszáltak. (Hozzáteszem én is rendeltem.)

2020. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy tényleg elfogyott és azóta kaptak újat. Vagy visszaküldte valaki és azért van újra készleten. Már majdnem 2 hét eltelt azóta, szóval egyik se kizárt. Persze ki tudja, de én nem tapasztaltam ilyet meg mástól se hallotam hasonlót.
2020. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!