Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házi módszer intim szőrtelenít...

Házi módszer intim szőrtelenítésre? (Férfi)

Figyelt kérdés

A borotva elég necces, folyton megvágom magam, bármennyire vigyázok. A múltkor egy ismerősöm is így járt, ügyeletre kellett mennie, mert nem állt el a vérzés.

Ezért kezdtem agyalni, hogy milyen alternatívák lehetnek. A gyanta intim helyre nem hiszem, hogy oké, még ágyéki részre csak csak, de nem zacsira, sőt nekem van magán a hímvesszőn is van, hát azért onnan nem akarnék ragasztót leszakítani :D

Esetleg szőrtelenítő krém mennyire használható erre a részre?


2020. júl. 16. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krém intim helyre nem használható, gyanta szerintem igen, de az elég fájdalmas lesz. Esetleg elektromos borotva? Nyilván annál is kell figyelni, hogy ne vágd meg magad, de minimális odafigyeléssel nem lesz baj. Ha meg nem baj, hogy nem teljesen csupasz, csak nagyon rövid, akkor meg tudsz rátenni egy műanyag fejet (kb mint ami a hajvágón is van) és úgy meg tényleg esélytelen, hogy megvágd magad.
2020. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont hogy teljesen simára akarnám. Eddig vagy borotváltam, vagy csak hajnyíró géppel toltam le, de ezek a megoldások nem a legjobbak. Azért gondolkodtam alternatívákon. De úgy látszik marad így :D köszi
2020. júl. 17. 03:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta
2020. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!