Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tűnik fotókon asszimetri...

Miért tűnik fotókon asszimetrikusnam a szám és az állkapcsom?

Figyelt kérdés

Nos...selfie Kamerán, tükörbentökéletesen szimetrikusnak néz ki. Megkérdeztem 10embert, ők is azt mondták hogy szimmetrikus.

Lemértem... És megint csak szimmetrikusnak mutatkozik.


Viszont ugye a tükör +és a selfie kamera a telefonomon tükrözi a valóságot. De ha egy normális hátlapi kamerával fotóznak akkor gusztustalanul asszimetrikus... Nem értem ez mitől lehet.


Valakinek esetleg valami tanács? Létezik hogy csak rossz szögből fotozom magam / fotoznak hátlapi kameraval?

Vagy megőrültem es nem akarom elfogadni hogy ronda vagyok?


(Mellesleg alapjaraton eleg sok férfi-nő dicséri meg a külsőmet, de mi van ha csak az önbizalmam miatt amit a nem létező szimetrikusnak vélt arcomtól kapom?



2020. júl. 17. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is így volt régebb.

A selfi és a tükörbe egész jól néztem ki, de fotókon borzalmas volt az állkapcsom.

Aztán elmentem fogszabályzásra és kiderült, hogy az alsó állkapcsom nem áll úgy mint kéne, melyet fogxival korrigáltunk.

Szóval összességében én voltam ronda akkor, de tükörben és selfinél valamiért jól tudtam magam fotózni, hogy ez az eltérés ne látszódjon.

Nem lehet, hogy neked is van valami fogászati eltérésed? Pl. overjet, overbite, micronathia, open bite, under bite

2020. júl. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert valószínűleg aszimmetrikus az arcod. Mindenkinek az valamilyen szinten. Ez sokszor tényleg csak akkor tűnik fel, amikor tükrözöd az arcod.

Természetes, hogy neked a tükörképed/selfie kamerás képed van megszokva, hiszen úgy látod magad legtöbbször. A sima fotókon, viszont tükrözve látod az arcod ahhoz képest, ahogy máskor szoktad, ezért veszed észre jobban azokat az apró eltéréseket a két oldal között, amik addig fel sem tűntek.

És nyilvánvalóan, mivel kevésbé megszokott képet kapsz, nem is látod olyan szépnek magad.

2020. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mellesleg alapjaraton eleg sok férfi-nő dicséri meg a külsőmet"

Ez lényegtelen. A bombabőnek és a bányarémnek is, ahogy kb. mindenkinek asszimetrikus az arca. A tükrben/fotón meg rögtön észreeszed, mikor az oldaltükrözés miatt megfordul.

2020. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!