Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet poloban es boxeralsoban...

Lehet poloban es boxeralsoban magyarorszagon utcara menni setalni kerekparozni ilyenek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:

ez csak kerdes kivancsi vagyok ra


mert lattam egyszer hogy egy srac poloba es boxeralsoba mentki buszmegalloba megvarta buszt leszallt a baratnoje es puszi puszi es kezen fogva mentek vissza fele gondolom sracekhoz


ezert tettem fel ezt a kerdest

2020. júl. 24. 17:44
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Semmi sem tiltja meg. Takarja a nemiszervét és ez a lényeg.

Ugyanakkor én nem tartom etikusnak.

2020. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg proszto dolog de vegulis szived joga.
2020. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Megit itt a boxerfétises.Néha felbukkan és telepakolja az oldalt a boxeros kérdéseivel. Ha téged pasi létedre a férfi alsógatyák izgatnak,akkor te búzi vagy
2020. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
én szoktam a lépcsőházban, meg ha futár jön akkor se öltözök fel. Nézik is a csomagot.😀
2020. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarán rövidnadrágban? Igen!
2020. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pl a laza bő boxer, olyan mind egy rövid gatya, kamasz voltam nyáron többször volt olyan hogy pl boxer és póló volt rajtam úgy mentem pl ki a közértben kb olyan mind egy rövid gatya, olyan is volt nyári idő volt már, még suli reggel késve indultam pólót fel vettem siettem ne kések, teljesen figyelmem el terelődött, nem vettem fel rövid gatyát, suliba be értem, akkor szembesültem hogy boxer alsóban vagyok, akkor zavaró volt pl tipikus szürke mintás bő boszer volt azon azért látszott hogy boxer alsó, nagy sietésben, pl zoknit nem vettem fel direkt, simán mezítláb volt a lábam a sport cipőbe.
2023. okt. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!