Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ariana Grande milyen parfümöke...

Ariana Grande milyen parfümöket használ (még)?

Figyelt kérdés

NEM a saját termékeire gondolok, hanem amiket ő használ/használt vagy szeret/szeretett a hétköznapi életben.

Amiről tudok:


Givenchy Hot Couture EDT

Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla

Viktor&Rolf Flowerbomb

Henri Bendel Suite 721

Britney Spears Fantasy

Aquolina Pink Sugar

Victoria’s Secret Vanilla Lace testpermet

Victoria’s Secret Pure Seduction testpermet

Victoria’s Secret Love Spell testpermet

Victoria’s Secret PINK Warm & Cozy testpermet



Ezen felül valaki még tudna sorolni párat forrással? (Insta poszt, story, interjú...stb.)

Nem vagyok fan, csak érdekel, mert valószínűleg hasonló az ízlésünk ezen a téren.



2020. júl. 28. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Micsoda kutatómunka! Ha ennyi utánajárást fektetnél a tanulmányaidba, még egyetemre is mehetnél. Vagy ne is haragudj már, életed mely szempontjából hasznosak az itt összegyűjtött információk?
2020. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1#: “...még egyetemre is mehetnél.” Ott vagyok. 😉

Tisztában vagyok azzal, hogy nem ez a legelborultabb területeket feszegető kérdés, nem is ez a célja.

Csupán kiszúrtam, hogy a celebek közül (rühellem a legtöbbet egyébként) Ariana Grandének hasonló lehet az ízlése, mint nekem, mert szereti az édesebb, vaníliás, enyhén fűszeres gourmand illatokat, és örülnék, ha tudnék többről is, mert egy ideje kifogytam a telitalálatokból. Parfümöt nagyobb tételben nyilván nem minden második nap vásárol az ember, így jól meg kell választani azt a bizonyos illatot.

2020. júl. 28. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Off, de a Flowerbombot en is hasznalom es csodalatos. Szerintem a legjobb edes, high-end parfum, a VS meg hasonlok nagyon mas kategoria.
2020. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Megkérdezhetem, hogy hol vetted? Mert magyar parfümériákban eddig nem találtam.
2020. júl. 28. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
En kulfoldon vettem, de megtalaltam Notinon: [link]
2020. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, de ajánlom a Mon Guerlain-eket és a Lancome La Nuit Tresor Ala Folie illatokat, nagyon jó vaníliásak.
2020. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tölem legutóbb "Baccarat Les Larmes Sacrees de Thebes"-t kapott ajándékba. Sajnos nem tudom, hogy használja-e és ízlik-e neki ? A jövö héten majd megkérdezem töle. Bár szerintem akkor ez lesz rajta - már csak az udvariasság kedvéért is...
2020. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!