Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lány volt...

Szerintetek melyik lány volt a szebb? 10 es skálán mennyit adnatok nekik? Ők voltak Magyarország legszebb lányai tavaly.

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 1. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Rebeka 10\10, Kriszti 10/9, Timea 10/7-8.
2020. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Miért ilyen csontos, éles, maszkulin minden jelölt arca?

Amúgy én szerintem mindegyik szép, de ha azt vesszük egy nő arca kerekebb, életlenebb kell legyen, és ezt még férfi ideál statisztikák is kimutatják. Itt viszont minden nő arca markáns.

2020. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tök egyformán néznek ki kb 10/7. És total ledöbbentem amikor megnéztem, hogy hány évesek, 20-24 éves létükre kb kései huszonévesnek vagy harminc körülinek néztem volna őket. Lehet csak a smink teszi, de szerintem sokkal idősebbnek néznek ki a koruknál.
2020. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem ez a típus az esetem. A szépségversenyeken csupa égimeszelőt látni, ráadásul tényleg mind egy kaptafa - hasonló babaarc, hosszú sötét haj, szolis bőr és annyi smink, hogy fel se ismernéd őket az utcán. Ezek közt a csajok közt legalább nincs lóarcú, mert valamiért az is gyakori.

Miért kell ennyire sztenderdizálni a szépséget? Mert itt igazából nem is azt keresnek, hanem egy eladható modellt.

2020. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Utolso, azert "egy kaptafa", mert ezt tartjak a legtobben szepnek. Nem veletlenul van a modellek kozott is szinte csak markans arcu lany meg "egimeszelo". Persze a smink tulzas, es megertem ha valakinek a kerekebb arcu emberek tetszenek meg az atlagosabbak, de nekem a barati koromben szinte csak olyanok vannak es altalaban semmi bokot nem kapnak, mig en aki szinten markansabb arcu alig tudom levakarni magamrol az embereket. Es semmiert nem cserelnem el!
2020. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%

Nem tudom megmondani mert egyiknek se látszik a vakolattól az arca. Szóval passz.

(Lányok hagyjátok már abba pls ezt a cakolósdit mert titeket szeretnénk látni nem a festékeiteket)

2020. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rebeka 10/10, Kriszti 10/10 , A harmadik 10/8
2020. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, egy autóversenyzőnek nem akarod mondani, hogy őt akarjuk látni nem a sisakot? Az olimpia is a doppingról szól, ki tud jobb szert kavarni. A szépségverseny a sminkről. Ez ilyen elvárás, mint a sofőrtől a jogsi remélem érted. Áh minek is erőlködöm. Amúgy van naturál szépségverseny is.


Az összes aranyos volt, de valahogy az a mű mosoly nem jött be, de hát tartaniuk kell magukat.

2020. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!