Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Életemben először borotválnám...

Életemben először borotválnám le a szőrt a péniszemről és környékéről, de nem tudom mit érdemes tudni annak érdekében, hogy minden jól menjen. Csak egy elektromos borotvám van. Mondanátok egy két dolgot, amit tudnom kéne, mielőtt leborotválom?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz kategória.

2020. aug. 3. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ollóval majd nullásgéppel vágd le a hosszabb szőrt majd habozd be borotvahabbal és borotváld le

Utána már csak ismételni kell minden héten egyszer-kétszer a borotválást

Ennyi

2020. aug. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eleinte bökni és viszketni függ mikor nőni kezd. Ez normális. Én is a nullásgépet javaslom előkészíteni a terepet. Én utána szappant használok fürdés közben, vagy tusfürdőt, így borotválom le. A lényeg, hogy csússzon. Nekem néha kijött egy-egy szemölcs. Azóta borotválkozás után mindig betadinnal fertőtlenítek. A jód remekül eltünteti a szemölcsöt.
2020. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem géppel vágd le 5 miliméteresre és annyi. Teljesen csupaszon kisfiús lesz és hülyén néz majd ki a combodon lévő szőrrel.
2020. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Utolsóval értek egyet, bőven elég pl. testszőrnyíróval, vagy valamilyen feltéttel ellátott villanyborotvával rövidre nyírni. A zacsira viszont mehet a sima pengés borotva habbal, mert ott a villanyborotva/gép becsípheti a bőrt.
2020. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!