Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Attól csak mert barna a...

Mros kérdése:

Attól csak mert barna a bőröm, Attól még lehetek Szép? Ti undorítónak találjátok a barna bőrű embereket? 18L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a bőröm eléggé barna lett az utóbbi időben. Ennek a diákmunka az oka, mert túl sokat vagyok a napon.

A bőröm színe miatt nem érzem magam jól,mert lehet hogyha valaki rám néz, akkor azt gondolom, hogy " biztos csúnya vagyok" és ezért néz. Illetve mindig sokan megjegyzik, hogy "milyen barna a bőröd".

(Nem akarok megbántani senkit, csak tisztászom, hogy nem vagyok cigány, és rasszista sem)

Egyébként 172cm magas vagyok, 53kg, hátközépig érő barna hajam van, és zöld szemem.

Kb ilyen színű a bőröm,

[link]

csak a kezeim kicsit barnábbak, meg egy picit a nyakam környékén.



2020. aug. 3. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Más direkt megy szolizni, nem meg ilyeneken aggódsz...
2020. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a nem szoliban, hanem napon barnult bőr nagyon szép tud lenni, főleg világosabb szemekkel. A zöld szemeiddel biztos gyönyörű kontrasztja van 😊


Néha kicsit irigylem is azokat akik le tudnak barnulni, én sajnos csak leégek a napon, ezért olyan fehér és sápadt vagyok, mint aki egy pincében él 😔

2020. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Huh, ilyet se hallottam még. Nekem hófehér bőröm van, alig tudok egy picit is barnulni, és ÁLLANDÓAN megszólnak, hogy milyen kis sápadt vagyok, meg miért nem megyek már napra (pedig minden nap kint vagyok...), “biztos pincében napozom” stb. Körülöttem szinte mindenki megszállottan napozik évről évre, hogy lebarnuljon, sőt rengetegen télen is rendszeresen szoliba járnak, csak hogy legyen színük. Mindenkitől azt hallom, hogy a barna bőr mennyivel szebb, meg “egészségesebb hatást kelt”, a fiúk is mindig a kreol bőrű lányokra csorgatják a nyálukat.

Úgyhogy nem hinném, hogy a te környezetedben annyira más lenne a helyzet. Valószínű azért néznek, mert jól nézel ki. :D

2020. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ízlés kérdése, úgy sem tudsz mindenkinek megfelelni, szóval kár aggódni érte. Ráadásul pár hónap múlva visszanyered úgy is az eredeti bőrszíned.
2020. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki szeretne ilyen barna lenni, foleg nyaron :) sokkal szebb mint egy nagy feher tejföl fej.
2020. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy lehetsz szép, egyáltalán nem undorító a barna bőr, nem is tudom ezt honnan veszed. Sokan direkt azért napoznak rendszeresen, hogy lebarnuljanak. Akik megjegyzik, hogy milyen barna vagy se biztos, hogy ezt kritikának mondják. Lehet pont elismerés akar lenni vagy csak meglepődve állapítja meg, hogy mennyivel másabb, mint a szokásos bőrszíned.

Ha neked valamiért így nem tetszik, akkor se kell aggódni, mert úgyis kikopik majd. Legközelebb meg használj 50 faktoros naptejet és nem barnulsz (vagy legalábbis sokkal kevésbé).

2020. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Igen, számomra undorítóak az agyonszolizott, rinocéroszbőrű, tetovált nők. Egy nő legyen fehér bőrű és természetes. De mondjuk én 30 éves felnőtt férfi vagyok, nem 16 éves kiscsikó.
2020. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva én azért néznélek mert irigykedem, hogy milyen jó színed van. Én nagyon fehér bőrű vagyok, képtelen vagyok lebarnulni és folyton kapom is a beszólásokat rá ilyenkor, hogy betegesen sápadt vagyok, vámpír, miért nem megyek a napra hogy legyen valami színem (mikor egész nap ott vagyok, csak egyszerűen nem fog meg), stb. Nagyon szeretnék én is szép, lebarnult bőrt ilyenkor, de egyszerűen nem megy, szerintem nagyon szép a napcsókolta kreol bőr,ne aggódj miatta.
2020. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!