Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Palvin Barbi lesz...

Szerintetek Palvin Barbi lesz akkora modell mint Mihalik Enikő?

Figyelt kérdés
Néhány helyen olvastam, hogy talán Enikőt is túlszárnyalja mert 16 évesen sok mindent elért ahhoz képest, hogy Enikő meg 16 évesen kezdte. De sztem a Barbi nem igazán modellalkat..úgy értve, hogy nem magas. Átlagos. Enikőre csak rá kell nézni és a vak is látja, hogy modellnek született.
2010. aug. 4. 11:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már van is akkora mint Enikő. 16 évesen a Chanel egyik arcának lenni enyhén szólva se semmi.
2011. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

utolsó 17 éves.

de egyébként igazad van.

2011. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor 17 bocsi :D
2011. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Barbi 172 cm magas, Enikő pedig 178..
2011. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%
Enikő különleges ,Barbi pedig olyan hétköznapi ,de mégis gyönyörű :) De Enkő tehetségesebb a modellkedésben szerintem.
2012. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
már túl is szárnyalta :PP mihalikenikőről még egy képet sem láttam, már csak ezért is (az ismerőseim körében is ue. a helyzet)
2012. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

174 centi kb a Barbi, az nem alacsony, és tényleg görbék a lábai, ma láttam egy klipben videón mikor vonul fel, és pont írtam egy kérdést, aztán láttam hogy már mások is feltették.

de nekem Barbi arca sokkal szebb, kerekebb, babásabb, meg azok a nagy kék szemek, meg keskenyebb az állkapcsa, és jó alakja van, bár egyik képen mintha kicsit formás lett volnam odellnek, de a régebbi felvonulásokon pár helyen nagyon is sovány, főleg a lába

2013. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!