Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik nemzet lányait tartod...

Melyik nemzet lányait tartod legszebbnek, és melyik nemzetnél leggyakoribb szerinted a feltünő szépségű lány és nő?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy ez klisés lesz, de nem nemzetfüggő. Mindnehol van szép és ronda nő is. Talán a spanyolokat, olaszokat mondanám, tetszik a kreol bőr, sötét, dús haj, de az arcuk ott is nagyon eltérő lehet, ahogy a testalkat is.
2020. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért szerintem moszkavi utcán sétálva az orosz lányok elég jól szerepelnek. Persze ott is van "kevésbe" szép. De nagy arányban vannak ott finom europai vonású és "csinos" nagyon szép lányok.
2020. aug. 8. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem is lehet kérdés:)


Messze, messze a Magyar nők, lányok a legszebbek a világon!!!

2020. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Filippínó
2020. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezek nagyon szubjektív dolgok, de számomra: nagyátlagban az orosz, fehérorosz nők egyértelműen. A magyarok is nagyon jól állnak. A kiemelkedő szépség pedig kb. egyformán gyakori azaz ritka mindenütt.
2020. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Én más népek tagjai közt nem, vagy csak elvétve láttam szép nőt. Számomra a magyar leányok kimagaslóan szebbek a többi nemzet lányainál.
2020. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Kijevben láttam eddig a legtöbb szép lányt. Magasak, formásak, szép arcúak és nagyon adnak a külsejükre.
2020. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a magyarok a legszebbek. A németek túl "hercegnősek", az angolokat meg inkább hagyjuk...
2020. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Észak európai nők szerintem. Az igazán világos szőke hajnál és a hideg kék szemeknél szerintem nincs szebb

23N

2020. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsö nekem a német-szlovák vonal. Aztán a hazai és orosz lányok. Utána a koreaiak, kínaiak. Azok a lányok szép porcelán börüek, és mindent megtesznek érted, hogy legyen egy európai valakijük, és veled maradnak egy életen át. Náluk ez hagyomány.
2020. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!