Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Shein-től valaki rendelt...

Shein-től valaki rendelt már? Tapasztalatok? Mennyi a szállítási díj?(mert nem találom)

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
talán 2-3 éve rendeltem egyszer. 2-3 hét volt, mire megjött, azt hiszem, 100 dollár felett ingyenes a szállítás (akkor így volt legalábbis). minőségüket tekintve ne várj csodákat, olvass kommenteket, én kicsit túlárazottnak gondolom.
2020. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én kétszer rendeltem már tőlük, először több, mint másfél hónap volt a szállítási idő, bár akkoriban tombolt nagyon a covid, biztos emiatt késett ennyit. másodjára napra pontosan két hét alatt hozták ki a csomagom. a cuccok minősége a kínai boltokban kapható ruhákkal egyenlő, bár azt is el kell mondanom, hogy egy csodás magassarkút rendeltem, nagyon féltem, hogy bármi baja lesz a szállítás vagy az első viselet alatt, de sértetlenül érkezett, esküvőn volt rajtam és abszolút bírta a strapát. alapvetően sem túl drágák a termékeik ára, de mindenféle kuponokkal, kedvezményekkel még sokkal jobban megéri onnan rendelni. ami a rendelések összegét mindig felnyomja, az a szállítási költség. 5100 forint a standard, 7300 az express szállítás költsége, bár egy bizonyos összeg után már ingyenes.

összességében nekem semmilyen negatív tapasztalatom nem volt velük, annyit kell várni a ruháiktól, mint amennyibe kerülnek.


illetve ezt már azután hallottam, miután én másodjára rendeltem tőlük, hogy sokaknak feltörte az oldal számos fiókjukat, meg állítólag voltak itt visszaélések, pontosan nem tudom, én nem tapasztaltam semmi ilyesmit, de érdemes utána olvasni.

2020. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!