Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen műkörmös porelszívót...

Milyen műkörmös porelszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban kéztámaszos porelszívót szeretnék, de nem tudom melyik lenne tényleg jó. Néztem mindenfélét Crystal Nails márkájút (ami egy kicsit drága nekem, de ha tényleg nagyon jó megveszem) meg néztem márka nélkülit, Szilágyi, Moonbasa-t. Szerintetek melyik fajta a legjobb, vagy mi a véleményetek egyes márkák gépeiről? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 12. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csendes porszívó a legjobb. A hagyományos, amivel otthon is takarítanak. Legyen benne HEPA szűrő, ez fontos, mert akkor fogja tényleg bent tartani a beszívott port. /és cseréld rendszeresen/

Elszívó ernyőt legegyszerűbben egy ferdén levágott csatorna csőből lehet csinálni. Az egyik oldalát ledugózni, abba lyukat fúrni a porszívó csövének. Vagy egyszerűen egy hosszabb csővel a munkaasztalra vezeted.

Az a baj a felsorolt kis gépekkel, hogy nagyon gagyi szűrőjük van. Amit beszív, annak a finom por tartalma gyakorlatilag egy az egyben távozik a túloldalt. Te meg szívod egész nap...

2020. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!