Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az aliexpresszről vásárolni...

Az aliexpresszről vásárolni megbízható?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy nagyon szép kis díszt, hajbavalót, amihez nem tudok hozzájutni máshol. Azon az oldalon találtam, viszont érdekesnek tűnik. Szeretném tudni, hogy valóban küldik-e a terméket, megbízhatóak-e, és tényleg annyit kell fizetni, amennyi átutalásra kerül, vagy ...?

Köszönöm a válaszokat.



2020. aug. 12. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendeltem és megbízható.
Érdekesnek tűnik számomra a termékek szállítási költsége és, ahonnan érkezne a csomag.
Inkább nem megbízható.
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Aliexpressen különböző emberek hirdetnek, nem pedig egy cég, vagy ilyesmi. Vannak megbízható eladók, és kevésbé megbízhatóak. Szóval mielőtt rendelsz valamit, nézd meg az adott terméknél az értékeléseket, illetve az eladónál is nézd meg az értékeléseket. Ha van több/sok értékelés, és pozitívak többnyire, akkor nyugodtan rendeld meg. Ha nincsenek értékelések, vagy negatívak, akkor is megrendelheted, több pénzt nem fog levonni, mint ami fel van tüntetve, csak aztán kitudja, hogy milyen maga a termék minősége.
2020. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2020. aug. 12. 22:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Így azért már másabb, most már értem az oldal lényegét. Köszönöm még egyszer.
2020. aug. 12. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!