Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ava Max...

Mi a véleményetek Ava Max hajáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik, és szívesen levágatnám így, viszont félek, hogy az emberek hülyének néznének.



2020. aug. 13. 21:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem rendben van
2020. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is egy tipikusan olyan dolog, amit csak a sztárok engedhetnek meg maguknak "büntetlenül". Egy átlag embert minimum hülyének néznek ilyen frizurával.
2020. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem eredetileg neki sem ilyen. A hosszú rész csak póthaj, amit forgatások/fellépések alkalmával becsatol.

Nincs felnőtt ember, akinek platinára szőkítve ennyire hosszú és dús lenne a haja.

2020. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Akármilyen fotót oszt meg (akár otthonról), mindig ilyen a haja.
2020. aug. 14. 00:24
 5/9 csigásdió válasza:
100%
Neki jól áll, de mások vagy hülyének néznének téged, vagy azt mondanák, hogy kopizod őt
2020. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor csináltasd meg, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnának rólad. Ha valaki szeret, akkor bármilyen hajjal szeretni fog :) Legalább még egyedi is lennél, nem sok embert látni ilyen hajjal:))
2020. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most szól épp a rádióban az egyik száma, és a műsorvezető azt mondta hogy azért ilyen a haja, mert otthon sütit sütött és baleset történt közben... Hogy ez igaz-e vagy csak pletyka, nem tudni.
2021. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
7. valaszolo. valoszinuleg pletyka. egy magyar ujsagiro keszitett vele interjut nem is olyan reg es azt mondta hogy bar baleset, de jo ertelemben. azt mondta hogy le szerette volna vagni a hajat es az eggyik oldalt meg is tette de szorakozott kicsit hogy mi lenne ha 1-2 napig a masikat ugyhagyna. aztan az emberek elkezdtek ra furan nezni es vegul ugy dontott hogy nem vagja le a masikat hiszen nem az emberek elvarasainak akar megfelelni es az a lenyeg hogy neki tetszen. ha beirod a googlebe hogy ava max interju kiadja
2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as köszi megvan, láttam.
2021. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!