Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 4 hónapja kaptam egy Pandóra...

4 hónapja kaptam egy Pandóra karkötőt,ami pár napja egy éles csattanó hanggal,a kapocsnál összeugrott és szűkebb lett?Ilyenkor érvényes rá a garancia?Szerintetek cserélnék vagy adnának egy újat cserébe?Egyáltalan van rá garancia?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Kitől kaptad? Az illető oda adta neked a kis könyvecskét, ami bizonyítja, hogy eredeti, az ára és, hogy hol vette.


Nekem az egyik charm szakadt le, mivel még garanciában volt kötelesek voltak kicserélni(Pár napot vártam rá de úgy emlékszem nem volt már olyan charm és helyette válszthattam abban az árban barmilyent, egy drágább tetszett meg és a többit kipótoltam....egyébként az én hibám is, hogy elszakadt, bele akadt a kabátomba...)


Szerintem mindenképp vidd vissza vagy kérd meg azt a személyt akitől kaptad tegye meg :)

2020. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,remélem cserélik!:)
2020. aug. 14. 18:45
 3/11 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod hogy pontosan hány évig van garancia egy ilyen karkötőre?
2020. aug. 14. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok hülyeséget mondani, de 1 év rémlik...az oldalukon nincs feltüntetve?
2020. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is kerestem de nem találtam sehol,a kis eredeti könyvébe 2 évet írnak...de nem vagyok benne én sem biztos:(
2020. aug. 14. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha 1 év ha 2 mindkettőben bőven beleférsz, egy próbát megér nincs mit veszítened nem? :)
2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk bent az üzletbe,azt mondta az eladó csaj,hogy hiába ment szét ha nem látszik külsőleg,ez a karkötő már túl “koszos”,hadznált így nem cserélik ki.A másik hogy kiderült mi nem is ezt a méretet kértük hanem nagyobbat,viszont a blokkba is egy kisebbet ütöttek anno be..szóval az se volt a csajnak jó indok hogy még a méretet is rosszul adták ki...picit elkeserít ahogy hozzá álltak ehhez!
2020. aug. 16. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, sajnos van ilyen, és a nem túl segítőkész eladókról inkább ne is beszéljünk..nem egy olcsó dolog, és csak egy karkötő ugyan de akkor is...

Gondolom váltásban dolgoznak, nem próbálod meg máskor amikor nem ő van ott? hátha több szerencsével járnál

2020. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De lehet hogy vissza megyek,akár nem is ugyan abba a boltba bepróbálkozni,de szerintem hasonló”fejmosást” fogok kapni.
2020. aug. 16. 21:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj menj, próbálkozz sokáig! Szerintem ha nem is könnyen de idővel biztosan meglesz.

Sok sikert!!!

2020. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!