Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha tini vagyok és hordok...

Baj ha tini vagyok és hordok melltartót?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
attól függ hány éves vagy,ha 13 éves vagy szerintem akkor még csak toppot , esetleg sportmelltarót hordj, hamár nagyobb vagy 16nál szerintem nyugodtan hordhatod, de amint tudod, mondjuk otthon vedd le, mert a melltartótól esik le a mell, vagyis le fog lógni ha nagyon sokat hordod.Viszont az fontos, hogy tornaórákon, esetleg amikor sportolsz, hogy erősen szórítson a melltartó.
2008. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért az is számít, hogy mekkora a cicid :) Ha már nagy, és zavar, hogy lóg, vagy ilyesmi, akkor nyugodtan hordd. Ha csak azért veszed fel, mert a nagyoktól ezt látod, akkor érdemesebb - ahogy az előző is írta - topot felvenni.
2008. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ne korhoz kösd, hanem mérethez:)

És am te érzed, szal ha hordod,mer tehez van kedved akkor semmi akadály, nyugodtan hord, nem káros az egészségre.

2008. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
nekem is azt mondtak hogy ne hordjak melltartot mert lefognak logni...en nemis doltem be ennek es hasznalom mar 13eves koromtol s nem is lognak le...a nagymell igy ugyis lelog,kiveve ha szilikonozva van,aminek csak a hatranyat ismerem.
2008. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Én azt tudom mondani,hogy akire találnak NŐI melltartót,azoknak tessék hordani...Nekem nem jön be,ha valakinek lóg a hasáig,vagy a mellbimbója átüt a felsején.Én is hordok,nyugi sztem te is hordhatod!

13/L

2009. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is hordok, szóval ez nem korfüggő. de mondjuk az elég ciki, hogy az egyik osztálytársam hord, de hogy mit ttart azt nem tudom. tipikus hordok, mert a nagy lányok is hordanak.
2009. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem baj, csak akkor gaz, ha nincsenek melleid:))
2010. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem ha van mit tartania hord bár én csak sport melltartót hordok

13/L

2010. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj :)Én 12 éves koromtól hordok,de akkorák a melleim,hogy muszáj volt :D
2011. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!