Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek ilyen íves szemöldökük...

Akiknek ilyen íves szemöldökük van, azoknak alapból úgy nő, vagy ennyire lehet formázni? (Kép lent, hogy milyenre gondolok.)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem tök egyenes szemöldököm van, különösebben semmit nem szoktam vele csinálni, mert se nem vékony, se nem vastag, a színe is megfelelő szerintem. De mostanában azt látom, hogy minden csajnak ilyen tök íves a szemöldöke. Szerintem nekem alapból nem is olyan vastag, hogy ilyenre meg lehessen csinálni mint a képeken, egyszerűen nincs annyi formázható vastagsága. Ezért érdekel, hogy másnak tényleg ilyen formájú, vagy hogy csinálják?



2020. aug. 14. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikus olyan szép ívet rak bele hogy csuhalja senkinek nem no így a szemöldöke kiszedeti ami nem oda illő illetve formára csipkedik szemoldokcsipesszel

Ha vkinek sok és dús akkor ilyen vékony szemöldök gyantat is használnak majd utánna csipesszel formaznak rajta

2020. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Ja és ilyen szemöldök razor is van amivel formázni illetve “borotvalni” lehet tulajdonképp van egy műanyag nyel és azon van egy vékony kis penge de van elektromos is

Csak arra kell odafigyelni hogy ne hogy megcsuszon a kezed mert akkor eléggé érdekes szemoldokod lesz

2020. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

De amúgy dúsabb szemoldokot lehet jól formazni akinek alig van az max rajzoltat vagy tetovált

De amúgy ricinus olajjal békéned attól nőni fog a szemöldökod illetve szempilla noveszto is

Ricinus olajat kapsz a patikában meg a drogériákban pl dm

Vékonyan este kell bekenni és olyan 1-2 hónap múlva lesz meg a hatása sajnos ezek nem 1 percről a másikra hoz változást de nem egy drága dologról van szo nem art kipróbálni :)

2020. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván Rendszeresen
2020. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ami az alsó képen van, azt plasztikai sebész csinálja ilyenre, talán szálbehúzással.

Pont ma volt ez téma a plasztikai csopiban.

2020. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokaknak alapból így nő, anyukám pl. egyeltalán nem szedi a szemöldökét, mégis viszonylag szép íve van, de ha ki lenne szedve még ívesebb lenne. Ezzel szemben nekem egyenes (és vastag, dús) de hiába szedem ki, soha nem lesz ennyire íves. Nyilván szemöldökszedéssel és sminkkel (na meg fotókon megfelelő beállításokkal) lehet rajta segíteni és sokkal jobban néz ki mint eredetileg, de soha nem lesz olyan mint a képeken.
2020. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém természetesen ilyen ívelt. Nemrég jöttem rá, hogy szerencsétlen szemöldökömet más formára festettem+szedtem mint amilyen eredetileg lenne, pedig úgy sokkal jobban áll.
2020. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!