Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van az h a kövér lányok...

Miert van az h a kövér lányok is annyira csinosak ?

Figyelt kérdés
Látjátok instan a kövér molet lányokat és nekik is lapos a hajuk. Meg a hájuk is formás. Én meg olyan vagyok kövéren mint a puding. Miert ilyen csinos mégis ha ok is 100 kilosak.
2020. aug. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert büszkék rá és mosolyognak (kisugárzás)
2020. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Más zsíreloszlás, azaz genetika. Én sovány vagyok mégis hurkás a hasam.
2020. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Részben lehet genetika is, jobban oszlik el rajta a felesleg. Aztán lehet többet mozog nálad és azért. Meg persze mivel ez csak egy kép, nagyon sokat számíthat a megfelelő póz és a photoshop.
2020. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Instán mindenki szép,az is akik nem
2020. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Instán nem a valóságoz látod.

Amúgy ez leginkább súlyeloszlás kérdése, a plus size modellek szinte kivétel nélkül homokóra alkatok az is számít, hogy vizes vagy feszesebb a hájad, és ja, sport is. Rajtam van 10 kiló plusz, de mázlim van mert jól oszlik el, ugyanakkor sokat edzek meg kondizok hozzá, hogy ha nagy is a seggem, de formás legyen, a karom meg izmos, ha már vastag, és jól is néz ki az összkép.

Ettől függetlenül ha rossz napom van, én is ocsmánynak látom magamat, de olyankor 50 kilósan is utálnám magam :D

2020. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Hmm a kisugárzás, a megjelenés, a személyiség az, ami ezt befolyásolni tudja szerintem.
2020. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!