Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi Hunyadi Donatella...

Miért hiszi Hunyadi Donatella olyan szépnek magát?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a Vogue-nál modellkedik. Nyilván az anyja is sokat rátett, illetve a média az egójára. De tulajdonképpen miért is nagyképű? Ő a hátszél nélkül semmit nem ért volna el. Miért hiszi, hogy több lenne bármelyik vele egy idős társától? Most kicsit idegbe jöttem, mert láttam vele egy riportot és borzasztó ellenszenves volt. Ti mit gondoltok?

2020. aug. 19. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem modellkedik a Vogue-nál. 😂

Egy fotós készített róla itthon, Magyarországon képeket, amiket feltöltött az Instára, az olasz Voguenak pedig megtetszett a kép, és betették az újság egyik lapjára.

Cyla is elmondta, hogy ez még nem egy nagy dolog.

Volt egy gimis iskolatársam, aki modellkedett, és ő legnívósabb Vogue-triász egyikén (francia-brit-amerikai) volt COVERGIRL, - azaz berakták a magazin borítójára. És neki ez nem csak Instagramos próbálkozgatás volt, hanem kint fotózták. Az olasz Vogue ehhez képest csak másod- vagy harmadrangbeli. Mégsem volt körülötte SEMMILYEN médiafelhajtás, a mai napig civilként kezelik, nem celebeskedik.

Én nem félnék annyira Donatellától, - egyébként nem egy rossz szándékú lány, látszik, hogy az anyja hurcolja mindenhová, és ő ezt az egészet már unja. Riportalanyként sem egy nagy szám.

2020. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom mert az anyja egy illúziókban élő idióta, és ez feltehetőleg nem segít egy utód megfelelő nevelésében.
2020. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es! Így már értem! Csak Kiszel Tünde azt posztolta, hogy bekerült hozzájuk. De akkor ezek szerint, nem teljen úgy van. Plusz rengeteg helyen félrevezető akkor a cikk róla.
2020. aug. 19. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Az anya mögötte van ezért ez a nagy felhajtás.

Szerintem sem szép

2020. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Pedig szebb az átlagnál. A szimpátia más kérdés.
2020. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az (olasz) Vogue-nak konkrétan BÁRKI küldhet be képet, ha az Instán úgy, hogy posztban megjelölik őket, és amelyik megtetszik nekik, beteszik a magazinba. Még csak modellnek sem kell lenned hozzá.

Nem olyan rendkívüli dolog az sem, hogy magyar lánnyal készítenek anyagot a Vogue-ba. Aki hivatásszerűen űzi a modellkedést, egyáltalán nem meglepő vagy ritka, hogy ezen magazin/cég adjon nekik munkát.

2020. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

* a “ha” nem kell.


+ Az más kérdés, hogy a többi magyar lány, aki már valaha kapott már munkát a Vogue-nál, nem rendelkeznek médiaceleb felmenőkkel, akik a legkisebb, libaf*ng dolgot is nagy dobra verik, és úgy kürtölik szét, mintha már annyi mindent letettek volna az asztalra.

2020. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Szép lány és modellkedhetne is akár, mindene adott hozzá külsőre. Az anyját már a közös képeken is láthatóan unja szegény, nem tehet róla, milyen családba született.
2020. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
9%
Azért hiszi magát szépnek, mert az is.
2022. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak magyarországon a médiában van felhajtás körülötte, és az anyja is max itthon tud segíteni. Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, és külföldi munkákra közvetítő ügynökségeket nem érdekli, hogy ki fia-borja és milyen hátszele van, vagy nincs. Egyedül azt nézik, hogy mennyire alkalmas bizonyos modellmunkákra.
2023. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!