Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy alma...

Szerintetek lehet egy alma alkatú lány kifejezetten vékony?

Figyelt kérdés

[link]


"papíron" nekem is ez a leírásom, 160 cm magas vagyok, 48-50 kg és 19 éves.

Ha kinézetről van szó, mindig megkapom, hogy hát én vékonyka vagyok, de ha feszülősebb felsőt veszek fel, többször is megkérdezték, hogy meghíztam-e (és nem, nem híztam, csak egyébként ritkán hordok olyasmit ami kiemeli a hasamat).

Tehát ha arányosan annyi háj lenne a csípőmön, combomon és fenekemen is, mint a hasamon, akkor simán a duci/telt kategóriába esnék. De ha annyi háj lenne a hasamon, mint a lábamon és fenekemen (azaz szinte semmi), akkor a kórosan sovány jelzőt is rámaggatnák...

Nem találkoztam más ilyen kinézetű lánnyal, interneten is ha megnézitek, hogy ehhez az alkathoz milyen nőket társítanak, mind a 40+-os, már amúgy is terhesség miatt elhízott nőket sorolják ide.


Ha valaki oldalnézetből lát engem feszülősebb darabokban, vagy az jut eszükbe, hogy még a serdülőkör előtti babaháj van rajtam, vagy, hogy épp túl vagyok a szülésen... mert a hasam jobban "kidudorodik", mint a fenekem.

Van itt még valaki ilyen alkattal?

Mit gondoltok amblokk erről az alkatról?



2020. aug. 19. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nekem abszolút kívánatos ez az alak. Mármint alapvetően az ilyen alkatú nőket kívánom.

27/ff

2020. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mármint úgy érted, vékonyabb láb, semmi fenék, hashoz képest kicsi mell, semmi darázsderék? :D
2020. aug. 19. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Igen, nekem alapvetően a teltebb csípő jön be jobban. :)

(1-es voltam)

2020. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. A testalkatok nem kövérségtől, vékonyságtól függnek, hanem csontozattól, zsíreloszlástól.

Gondolom így nézhetsz ki kb: [link]

2020. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
#3 Ennél az alkatnál a csípő pont, hogy inkább keskeny, te valószínűleg a körte testalkatra gondolsz...
2020. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Én fogalmaztam meg rosszul, tudom mit mondtam, és ez az alak az, ami kifejezetten bejön, a körte sem rossz, de szerintem sok más előnye van ennek :)
2020. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es! Köszönöm, pont így nézek ki!!


Kicsit konfúz volt nekem a dolog, mert minden oldalon, youtube videóban az alma alkatot a teltebb nőkkel asszociálták, a ruhatanácsadós és haul videósok is mind a teltebb, 40-es korosztálynak adtak tanácsokat. (Mondjuk még mindig benne van a pakliban, hogy a színésznő a terhesség miatt maradt ilyen; fiatal korában eléggé lapos hasa volt. :D). Én meg pl. nadrágból is 34-est hordok a keskeny csípő, és kicsi fenék miatt, pólóból is xs-s(-m)-et, tehát alapvetően "kicsi" vagyok, csak ilyen furán oszlik el a zsír...

2020. aug. 19. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Homokóra vagyok, így csak külső szemlélőként tudok nyilatkozni, de szerintem lehet. Szerintem a linkelt képen a színésznő nagyon csinos, illetve van ilyen alkatú barátnőm is, ő is nagyon jól néz ki és biztosan te is. :) Mindössze annyi, hogy ilyen alkattal tényleg meg kell választani, hogy mit veszel fel, mert ahogy te is mondtad könnyű optikailag jópár kilót magadra pakolni egy-egy rossz választással.

A felül tapadós dolgok valóban nem előnyösek, viszont a rövidnadrágok és a (mini)szoknyák szerintem ennek a típusnak állnak a legjobban, mert általában nagyon szép, vékony lábatok van amit érdemes kihangsúlyozni.

Szerintem az egyetlen ok, hogy mindig plus size nőket mutogatnak ezen típus alatt az az, hogy rajtuk könnyebb szemléltetni az alma alkat sajátosságait, ami ugye az, hogy az összes zsír a has-derék környékre és úgy amblokk a felsőtestre rakódik, csípőre/lábakra/popsira nem igazán. Egyszerűen jobban látszik ez valakinél, akin 20+ kiló felesleg van, mint azon, akin csak 2. :)

2020. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!