Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általánosságban kb hány...

Általánosságban kb hány gyantázás után fogy ki a gyantapatron? (100ml-es) És egy gyantázásnál általában hány db gyantapapírt használtok el?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, mert most akarok gyantamelegítőt+patront venni, de nem tudom, hogy hány patront vegyek. (Drága a szállítás, így inkább több patront vennék)

2020. aug. 19. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, mert nem egységesek a méreteink, ergo másképp oszolhat el a szőr. Ezen túl meg lehet elsőre nem szedi ki rendesen, és mondjuk másodikszor is kell használd ugyanott azt a patront és papírt.

Egyébként ha lehúzod és ketté tűröd a papírt (a ragadós részén tűröd meg), akkor még egy fél papirnyit tudsz használni.

Amúgy a patron sokáig elég, inkább vegyél utólag még, minthogy egyből X darabot. Azt mondanám, hogyha mindenképp fel akarsz szerelkezni, akkor se kell 2-3-nál több.

Gyanta papírnál egy szettet vennék - gondolom az 50 vagy 100 darabos - mert nem mindegyik jó, és sanszos, hogy hiába veszel belőle 500-at, mégse tudsz használni egyet se.

2020. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok még válaszokat.
2020. aug. 19. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 éve gyantazom a teljes testem fiú létemre. Teljes láb, teljes kar, has, mellkas, teljes intim, + teljes fenék kívül belül. A legjobb az X-epil azulenes zöld színű patron. Ez 100 ml kiszerelésben van. Jelenleg az auchanban a legolcsóbb 710Ft darabja. Nekem kb. Másfél patron megy el.
2020. aug. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat az előző vagyok egy gyantazasra kb. 20 db papír megy el. Azt meg ötvenes kiszerelésben veszem.
2020. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!