Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legszebb nő Magyarországon?

Ki a legszebb nő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Képet is Linkeljetek hozzá! Lehet az egy énekes, szinész vagy akár egy hétköznapi nő is de képet linkeljetek!:D
2010. aug. 5. 08:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez tényleg nagyon mű..Minden 2. nő igy néz ki, egyáltalán nem szép.
2010. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Én vagyok, aki a linket küldte. Igen... ezért nem lehet erre a kérdésre válaszolni. Teljesen szubjektív ez a dolog. Kinek a pap, kinek a papné, de engem a csaj nagyon megfogott. Szép a haja meg a melle :)
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nem értem mire volt jó ez a kérdés :D

mindenkinek megvan a saját szubjektív véleménye erről,a szépség kifejezés is mindenkinél mást jelent.

2010. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

ha magyar "celeb"ről van szó akk sztem Dukai Regina

[link]

2010. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

A myvipen van egy lány aki szerintem nagyon szép

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintwm olyan szép!!!És annyira szép szemei vannak 8)

2010. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Édi a csaj, de az arca nem valami...

:)

2010. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek üzenem h ha értelmes választ akarsz akk értelmeset kérdezz :D H lehetne már megmondani h ki a legszebb szted ?! Gondolod h van olyan ember aki az összes magyar nőt látta? És ha van is olyan, lehet h akit ő választana az az emberek 80 %-ának nem tetszene.. Mivel külömböző a véleményünk :)
2010. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat!:D Nem is gondoltam azt hogy mindenkinek ugyanaz legyen a legszebb, ezért voltam kiváncsi hogy kinek milyen a legszebb! Ha valaki értelmetlennek találja a kérdésem akkor ne irjon! Az "értelmesebb válasz?" kiirásom pedig a legelsőnek irtam!
2010. aug. 5. 18:18
 19/21 anonim ***** válasza:
bencsik tamara
2010. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ő nagyon tetszik :)

2010. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!