Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok megbízható (eredet...

Cass90 kérdése:

Ajánlanátok megbízható (eredeti parfümöt küldő) netes parfümériákat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 08:56
 1/5 anonim válasza:

www.parfummania.hu

www.parfumcenter.hu

www.parfumplaza.hu

2010. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http:illatfelho.hu

100% eredeti illatok, én már többet is rendeltem és maximálisan elégedett vagyok! Sokkal olcsóbb egy parfümériához képest(Douglasban pl. dupla annyiba került a kiválasztott parfümöm) Az (egyik) legolcsóbb netes parfüméria és tényleg megbízható. Ingyenes kiszállítás már 1 terméknél is, ártól függetlenül és ajándék illatminta jár minden megrendeléshez. Engem meggyőzött.

2010. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

www.parfumillathaz.hu

Nagyon gyors ,megbízható jó csapat szolgál ki ,és a lényeg minden eredeti !

2010. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] -ről NE! Azt hittem kellően utánajártam a dolgoknak (melyik online parfüméria a megbízható) és, hogy eredetit kapok, Pink Sugart rendeltem és hát elsőre is fura volt, hogy van vmi fémes mellékillata kifújáskor, akkor akárhány képet megnézek interneten mindegyik üvegén rajta van a pink sugar mellett az aquolina felirat is, hát az enyémen nincs, eddig is, nagyon gyanús volt de arra fogtam, hogy akkor biztos mégsem olyan tartós rajtam ez az illat, holott douglasban ha csak egyet fújok magamra még fürdés után is érzem magamon annyira ragaszkodó illat. Még nincs egy hónapja, hogy használom, de már majdnem két ujjnyi elfogyott belőle annyira nem tartós és egyáltalán nem intezív az illata annak amit én vettem, és nem szoktam meg, más sem érzi rajtam. Most ahogy jobban nézegetem a kupakjáról kopik is a díszítés... nagy csalódás az egész, át lettem verve!!!, kérdés: ezután kitől merjek rendelni? Merjek egyáltalán?
2011. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... 7800pénz volt 100ml. Ha rendelek is parfümöt biztos nem 100ml-t azt éri meg hamisítani leginkább :S
2011. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!