Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miskolcon vagy környékén van...

Miskolcon vagy környékén van olyan bolt ahol wish-es cuccokat lehet venni?

Figyelt kérdés

Engem a körmös cuccok érdekelnének de csak olyanok mint pl a gyöngyök,transzfer fóliák és a hasonló díszítős dolgok. Rendelni nem akarok Wishrol mert köztudott hogy sok idő a kiszállítás :(

Tudom hogy lehet rendelni mas oldalakrol is mint pl a crystal nails de ott joval dragabb is és szerintem ugyan az a minőség vagy hasonló és nem éri meg.



2020. aug. 24. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van olyan kinai bolt ahol lehet kapni ilyeneket?
2020. aug. 24. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
A centrumba vannak ilyesmi dolgok:)
2020. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már ott néztem. Igaz hogy csak átfutottam gyorsan de nem nagyon láttam ilyeneket csak lakkokat es ecseteket de pl normális gyöngyök nem voltak :(
2020. aug. 24. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az alis és wishes dolgok vannak, kicsit drágább, mintha te rendeled onnan, de gyors a szállítás.

[link]


Miskolcon nem vagyok járatos, de pl hobbi boltban meg lehet nézni mik vannak. Szórógyöngy, csillám, transzfer fólia, akril festék biztosan van és jóval olcsóbb, mint a Crystal.

2020. aug. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!