Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri szedni a BreastExtra+...

Megéri szedni a BreastExtra+ nevű mellnövelőt?

Figyelt kérdés

Elégedetlen vagyok a melleimmel, C-kosár, de túl kicsinek érzem őket a testemhez, és ez önbizalmat is rombol részben, pedig próbáltam elfogadni magam. (Nem vagyok kövér, nem erről van szó.)

Szerintetek elkezdjek egy ilyen "kúrát"?

Bárkinek bármi tapasztalata vagy ajánlata van, örömmel fogadom!



2020. aug. 24. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mivel ez a termék egy kamu átverés.
2020. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez mukodne, szerinted ki fekudne kes ala?


Ha neked a C kosar is keves, elsosorban nem mellnoveles, hanem pszichologus kellene.

2020. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az fekszik kés alá, aki nem akar szedni semmit, gondolom. De hát oké


Nem azt mondom, hogy kevés, de a felső testemhez kicsinek érzem, mert melltartóban szépek, ott lásztik is, hogy mekkorák. De melltartó nélkül, nagyon kicsinek érzem, látom őket.

2020. aug. 26. 23:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenki sajat tapasztalatbol tanul, szoval nyugodtan probald ki. Legrosszabb esetben kapsz egy kis hasmenest, mert kb ennyit ernek ezek a mell/faroknovelo szerek. Hidd el, hogy azok a nok, akik plasztikaztatnak, mutet helyett sokkal szivesebben szedtek volna bogyokat, mert azert az megiscsak egy komoly beavatkozas, nem egy leanyalom.
2020. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Az fekszik kés alá, aki nem akar szedni semmit, gondolom."



Rosszul gondolod. Te tényleg ilyen sötét vagy hogy hiszel ezekben a "csodaszerekben"?

2020. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van, ami azért használ, de többségében nem hiszek mindegykben. Ezért is kérdeztem, megéri-e.
2020. aug. 27. 21:01
 7/12 Scav ***** válasza:
Nem használ egyik sem. NINCS olyan szer, ami tudományosan igazolt hatásosságú. Mind kamu. Aki azt mondja, hogy hatott, az vagy fizetett beetető, vagy csak a placebo-hatás áldozata és akkor is jónak látja az eggyel nagyobb kosarat magán, amikor az nagy rá. Két dologtól lesz nagy mell: műtét, vagy hízás. A mellizmokra való mérsékelt edzés tud még segíteni, mert a megnövekedett izomtömeg kiemeli a mellet.
2020. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A kérdezőhöz: Megvetted azóta? engem is érdekelne, mert egy fogyás után ugyanígy érzek, mint te... Valóban kamu?
2020. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, nem jutottam el odáig.
2020. dec. 4. 13:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra az is ad abszurdum hogy valakiben egyáltalán felmerül hogy ez nem kamu... Bevallom őszintén hogy az emberi test biológiai működésében nincs elmélyült tudásom, viszont abban biztos vagyok hogy NEM ÍGY. Nem gyanús, hogy ha ez így lenne, akkor nem létezne plasztikai sebészet, mert minden ilyen beavatkozás helyett csak kitalálnának egy tablettát, ami képes változtatni az adott testrészt???
2020. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!