Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, a vizespalackotokat...

Lányok, a vizespalackotokat hogy, milyen táskában viszitek magatokkal, ha elmentek otthonról?

Figyelt kérdés
Vagy csavaros vizet vesztek vagy nem visztek magatokkal vizet? A sima retikülöknek, shopper, hobo stb válltáskáknak nincs palancktartó zsebe, de még a műbőr kis hátizsákoknak sincs. Ha ebben rakjátok, nem féltek hogy kifolyik az iratokra?

2020. aug. 25. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem hordok magammal vizet, csak suliba, de az iskolatáskába meg belemegy. Egyántalán ki hord magával vizet táskában? Ha szomjas leszek bemegyek egy kávézóba és iszok valamit.
2020. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan palackot veszek, ami nem szivárog, tehát nem félek tőle, hogy kifolyik... bár elismerem nehéz olyat találni.
2020. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szép kulacsot használok, az nem folyik sehol. Mikrózható, fagyasztható is. A nyakánál meg van egy akasztó, ha nem fér a táskába, akkor annál fogva viszem. Azért általában elfér mindenhol,ahova pici alkalmi táska kell, oda nem viszek kulacsot.
2020. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tipikus tornazsál/hátizsák hordok magamnál, abba belefér. Nem félek, hogy beleborul, mert jó erősen rászorítom a kupakot. Nyáron otthonról nem indulok el víz nélkül, úgy hogy majd veszek valahol.
2020. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán berakom a ridikülömbe, szempont volt vásárlásnál, hogy beleférjen egy nagy palack. Nem szokott kifolyni.
2020. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A válltáskámba egy fél literes palack simán belefér, abba szoktam. Sose borult még ki, mert egyrészt állítva rakom bele, másrészt meg jól rá lehet csavarni a kupakot és nem szivárog.
2020. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Minőségi kulacsot vettem, ami direkt ilyen "lötyögetős" utakra is jó, tehát nem folyik ki. Ha nincs kulacsod, sima petpalackot is újra lehet tölteni, nekem eddig az se folyt ki sose.

Ja, és igen, én is simán a táska nagy zsebjébe teszem a többi cucc közé.

2020. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Simán bedobom a táskába. Csavaros strapabíró kulacs, nem folyik ki.

De attól is függ mit viszel magaddal, sportkupakos tupper kulaccsal jártam már meg, még szerencse, hogy szénsavas víz volt benne és nem üdítő amikor a nyomás miatt ledobta a kupakot.

2020. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem olyan pubmil (direct írtam rosszul)táskám van aminek van ilyen tartója oldalt váltáska átmwnet az iskola táska meg a ritikül között...
2020. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig csak a nagy zsebbe szoktam betenni, még akkor is, ha amúgy van külön kulacstartó rész. Általában egy ikeás kulacsot használok, abból még soha nem ömlött ki a víz, vagy újratöltök egy sima vizespalackot, azokkal sem szokott gond lenni. Ha nem vagyok biztos benne, hogy jól zár-e a palack, van, hogy beleteszem egy kis zacskóba, és úgy a táskába.
2020. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!