Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúként gáz ha lent szőrös?...

Fiúként gáz ha lent szőrös? Sosem borotváltam odalent eddig, nem jutott volna eszembe hogy ezt csinálni kéne. Gáz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Nem gáz
Egyéb
76 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, miért lenne gáz, ha egyszer a természet azt akarta, hogy szőrösödjön ott?! Én speciel szoktam szőrteleníteni, de egyáltalán nem tartom gáznak, ha valaki úgy hagyja, de ápolt és esztétikus fanszőrzete van.
2020. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi számít ápoltnak, soha nem nyúltam hozzá úgy semmivel azzal az indokkal hogy na most megigazítom, ápolgatom. Ezzel nem azt mondom hogy erdő van ott, hanem hogy csak simán nem borotváltam még le.
2020. aug. 31. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire hosszú a szőr? Mert van olyan pasi, akinek alapból nagyon, meg olyan is, akinek teljesen kezeletlenül is tökre diszkrét szerintem. Ettől függetlenül általánosságban egy férfinél szerintem sosem gáz, ha szőrös.
2020. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem az!

F

2020. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem gáz, de én konkrétan mondom, nem viccből, hogy ha orál közben szőr kerül a számba, okádok. Megtörtént már.


"Nem értem, miért lenne gáz, ha egyszer a természet azt akarta, hogy szőrösödjön ott?"


Endokrinológus, nőgyógyász látott, voltam jó drága hormonvizsgálaton, és a természet akarta, hogy nőként sötét bajuszkám legyen - akkor ez sem gáz, hisz a természet alkotta? Vagy csak a pasiknak lehet oké a természetes?

2020. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%

Nem gáz. Nekem kimondottan úgy tetszik. Legyen ápolt. Ha túl hosszú, akkor nem árt igazítani.

De a csupasz kukiktól elnevetem magam és nem vonz vagy nem izgat.

24L

2020. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lewega ***** válasza:
100%
Nekem a szőrtelen nemiszerv olyan, mint a meztelen csiga!
2020. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak kellemetlen. Beleakad a szőr a fityma alá, és nagyon húzza, amikor elkezd növekedni. Főleg olyan helyen, ahol sokan látják, ha benyúlsz a gatyádba, hogy hátrahúzd a fitymádat, és kiakadjon. A művelet után meg észreveszik hogy feláll, és éghetsz!

Ha a csaj is szőrös, kefélés közben a szőrötök összegubancolódik, akkor meg mindkettőtöké húzódik ahogy mozogtok.

2020. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor gáz, ha úgy néz ki tőle a pöcsöd, mint egy megfordított nyelű korongecset.
2020. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Én csak csupaszra borotvált kukit vagyok hajlandó a számba venni, és az enyém is olyan. Szerintem ez alap.
2020. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!