Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megelőzni az...

Hogy tudnám megelőzni az izzadság szagot?

Figyelt kérdés
Minden nap bekenem magamat axe hónalj stiftel reggel és fürdés után, de még így is büdös vagyok pár óra után, anélkül, hogy izzadtam volna egyáltalán.

2020. szept. 1. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Másik izzadásgátlót kéne kipróbálnod, ha ez nem jó.

A kristálydeók nagyon jók. Ezeknek nincs illata. Lehet kapni az ismertebb drogériákban. Ha izzadsz, akkor se lesz utána büdi. Erre menet rá egy illatos deó is. Én inkább a spray, dezodor formátumot ajánlanám a stift helyett.

2020. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más dezodor esetleg? Nekem az segített, hogy "mindenmetes" dezodorra váltottam, varázsütésre eltűnt a szagom. (Konkrétan Olivia krémdezodor amit használok, van belőle uniszex illatmentes verzió is.)

Valamint a táplálkozásomban is voltak változások, az is sokat segített.

(Előtte határozottan erős szagom volt mindig, amivel nem bírt egy addig használt deo se..)

2020. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!