Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt mar valaki a Trendi...

Rendelt mar valaki a Trendi Cuccok Webaruhaza nevu oldalrol? Annyi erdekelne, hogy biztonsagos-e az oldal es mennyire jo a minosege az arunak?

Figyelt kérdés
Egy Harry Potteres nyakkendot es egy felvarrhato cimert szeretnek onnan venni csak gondoltam elobb tajekozodom az oldallal kapcsolatban.

2020. szept. 5. 09:29
 1/1 anonim válasza:
Szia!Azt hiszem augusztus végén rendeltem egy halálfalós tetkót,rendben volt minden.Igaz én GLS csomagautomatába kértem..Nem szeretek futárt várni.Igaz,mindennek van rizikója,szerintem utánvétellel fizess,ha rendelsz szerintem,akkor megtudod nézni a futár előtt,ha valami nem stimmel.Én megvagyok elégedve,viszont nem értem miért kellett utánvételes rendelésen felül plusz pénzt fizetnem,amiatt,hogy csomagautomatába kértem,de Harry Potteres cucc minden pénzt megér.:)))
2020. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!