Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elite Model Look castingon...

Elite Model Look castingon volt itt valaki?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Visszahivtak? MIket kérdeztek? Mindenre kiváncsi vagyok!
2010. aug. 6. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kedden megyek,majd elmondom h mi volt(lesz:D).
2010. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én voltam. egy adatlapot kellet kitölteni(név elérhetőség, méretek meg hasonlo) utána lefotóztak és ennyi. 4.én voltam eddig nem kaptam visszajelzést.
2010. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mennyit kell egyébként fizetni, hogy modell lehess?
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

semennyit, ez ingyenes:)

de magassarkút kell vinni?

2010. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: Köszi, már nagyon várom, hogy elmeséld!:)

Nekem nincs bátorságom jelentkezni:.:S

2010. aug. 7. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
na hát én ma voltam elite castingon, nagyon jó volt:D először is ne sminkeld ki magad, mert lemosatják.. max alapozó és szempillaspirál lehet. magassarkút ajánlott vinni. először ki kellett tölteni egy adatlapot, kell a személyid száma is. ha nem tudod biztosra a méreteid akkor ott megmérnek. aztán fotózáson amikor sorra jutsz odamész az egyik fotóshoz(itt 3 volt) és ő csinál 3 képet. ennyi volt az egész, én hamar sorra kerültem, úgyhogy kb. 1 órát vett igénybe az egész.:) augusztus végéig értesítik azokat, akik továbbjutottak. akik nem, azokat nem értesítik.
2010. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah első vagyok,szerintem jó lett volna ha mész mert lehet h pont te kellettél volna nekik.
2010. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,véletlen elküldtem,szóval tök jó volt,kedvesek voltak,mondták h akinek sok a smink az menjen ki és mossa le és rajtam csak egy kevés alapozó és szempillaspirál volt,kikellet tölteni egy adatlapot és amikor fotóztak akkor tök rendesek voltak,ott volt Kajdi Csaba amikor engem fényképeztek akkor odajött és tök jófej volt.Jövőre menj el!:D
2010. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy elmesélted!Tök aranyos vagy!:) Remélem visszahivnak téged, akkor majd azt is megirhatod.:D:D Hát, ha jövöre is lesz, lehet megpróbálom..:S:D
2010. aug. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!