Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves Olvasó! Hol van a...

Kedves Olvasó! Hol van a Józsefvárosi piac és melyik napokon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok odavalósi,ezért nem tudom.:D

Ha hamisítvány Louis Vuitton,Gucci vagy Prada táskát szeretnék venni,akkor merre keressem?(Okoskodók kedvéért elmondom,hogy nem felvágásból szeretnék venni,hanem azért,mert tetszik és nincs pénzem eredetire,mivel még nem dolgozom)

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. aug. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A VIII. kerületben a Kőbányai úton van. Például a 28-as villamossal el tudsz jutni, ha tömegközlekedéssel mész. Úgy tudom, minden nap nyitva van.


Csak bolyongasz, nézelődsz az árusoknál, majd meglátod, mire van szükséged. Múltkor hamisítványokat nem nagyon láttunk kitéve, mert állítólag elég rendesen a nyakukra járnak a fogyasztóvédelmisek és a vámosok. :S

Mikor legutóbb voltunk a srác a többi táska alól szedte ki nekünk az "eredeti" Chanel táskákat, bár mi nem ezért mentünk.

2010. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. aug. 6. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma hallottam hogy bezárt!Most akkor nyitva van vagy zárva?
2010. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

érdekes...

vki tudja?

2010. aug. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!