Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen dezodor...

Ajánlanátok valamilyen dezodort ami nektek bevált? Valamiért mindegyik kevés ideig tart és olyan furcsa szaga van egy idő után. Sprayt használok nem golyósat.

Figyelt kérdés
Nivea, Adidas és Dove, ezeket próbáltam már.

2020. szept. 15. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a márka vált be, van több illatban is.

2020. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a stift vált be. A golyós nekem egyáltalán nem jó. A spray-knek nagyon erős illata van. Rózsaszín Dove-ot használok. Előtte Rexonát használtam, abból is valami rózsaszín, púderes illatút, de az sajnos megszűnt.
2020. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetlen ami működik az egy természetes "mindenmentes" krémdezodor, ez:

[link]


Kitűnően teljesít akkor is ha télen nagykabátban nyomorgok az agyonfűtött metrón, akkor is amikor nyáron a kánikula közepén tartottunk házfelújítást, akkor is amikor vizsgáztam, és 30 km-es erdei túrán is. Nap végére sincs semmi szagom.

Ráadásul nem tesztelik állatokon, elég bőrbarát, és nagyon sokáig elég egy tégely.

2020. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a stift vált be. A fújós kb semmit nem ér.

Rexona-t szoktam venni, abból rózsaszínt, vagy zöldet. Ezeknek a legjobb az illatuk.

2020. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. szept. 15. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a stift vált be. Dove, alumínium mentes.
2020. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már sok fajtát kipróbáltam de a herbarting dezodorja vált be nekem.
2020. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier minerals golyós deói váltak be, sajnos elég izzadós típus vagyok, de ezzel sikerül szagtalannak maradnom.
2021. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!