Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki szép, ártatlan...

Lehet valaki szép, ártatlan kinézetű barna hajjal?

Figyelt kérdés
A kedvenc modelljeim mind szőke hajúak. Romee, Candice, Elsa Hosk, Lindsay Ellingson... Úgy érzem én nem lehetek törékeny, mert sötétbarna (majdnem fekete) a hajam. Vannak "dögös" modellek sötét hajjal, pl. Adriana Lima, de nekem pont nem ilyen a személyiségem. Próbáltam párszor szőkére festetni a hajamat, de nagyon drága, sok időt igénybe vesz és utána a karbantartása is nehezebb, és nagyon költséges is. Könnyen törik, könnyen besárgul, ezekre külön sampon, hajvégápoló... az új haj befestése sem tud egyből szép szőke lenni... van egyáltalán olyan modell, aki ártatlan kinézetű, törékeny és sötétbarna a haja?

2020. szept. 15. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pont nem hajszínfüggő.

De a barna haj nekem alapból is jobban tetszik.

És igen van, pl Olivia Hussey fiatalon.

2020. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ázsiai modellekre keress rá szerintem, ott úgyis pont a törékenység a divat.
2020. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pedig barna haj inkább kölcsönöz ártatlan kinézetet, mint a szőke.
2020. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze.. :) Sasha Pivorarova es Abbey Lee is eredetileg vilagosbarnak, megis sokkal artatlanabb karakterek, mint Candice vagy Romee
2020. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez nem a hajszíntől függ, inkább az arcvonásai számítanak. Meg persze az, hogy milyen a stílusa, hogyan sminkel stb.

[link]

[link]

[link]

Csak rákerestem a google-ben barna hajú lányokra és nagyon könnyen találtam olyat, akinek inkább ilyen aranyos, ártatlan kinézetű az arca.

2020. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne lehetne? Kopaszon is lehetsz az akár.
2020. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!