Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes viszonylag komolya...

Hol érdemes viszonylag komolyabb esernyőt venni?

Figyelt kérdés
Egész életemben (40 év), vagy találtam esernyőket, vagy vietnámi üzletben vettem gagyit. Utóbbiak egy évet kibírnak, hatszáz forintos árukat tekintve ez nem rossz üzlet, csak idegesít már, hogy mindig a legrosszabbkor megy tönkre. Hol érdemes esernyőt venni? Nem méregdrága Samsonitera gondolok, hanem 3000-5000 forint árban.
2020. szept. 24. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam. A kínai és pepcos 1000 alatti esernyőim nagyon hamar tönkrementek. Nemrég viszont ilyen "esik, legalább ne ázzak el hazáig" gondolkodással vettem kínaiba, meg is lepődtem, hogy 2000-be került. Még csak egy éve használom, de nagyon jó állapotba van, és tök jó minőségűnek tűnik. Automatikusan nyílik, a márkajelzése valami Feeling Rain. Én vele meg vagyok elégedve.

Másik esernyőm, ami nem kinyitható, tehát eleve nagy, RST Umbrela márkájú. Romániába vettem, átszámolva 3000 körül lehetett, ő is nagyon jól bírja és elég minőséginek tűnik.

2020. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ikeas nagy esernyő jól bírta csak elhagytam, illetve én Rossmannban vettem (talán 1800Ft) az is jól bírja.
2020. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék, egy példa.


[link]

2020. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs most olvasom. A samsonite amúgy nagyon nem a drága kategória.
2020. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Rossmannost vettem végül, most le volt akciózva. Pénztáros azt mondta jó ernyő, én meg mondtam, hogy megtartom a blokkok, ha idő előtt tönkremegy (egy-két hónap), akkor kíméletlenül visszaviszem.

2020. szept. 24. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont a rossmanosat akartam ajánlani. Én hamarabb elhagyom, mint hogy tönkre menne
2020. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!