Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakról ilyen szettben...

Ilyen alakról ilyen szettben vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 1. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
elég ribis
2020. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem erről a beképzelt, önelégült hercegnőcskék jutnak az eszembe.
2020. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Tökéletes
2020. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

A pulcsi also resze hianyik, biztosan szegeny, hajlektalan a kislany...a pulcsi masik felebol varrt maganak bugyit.

Hamarosan vesekarosodasa lesz, mert kint a dereka ebben a hidegben...

Es meg sovany is, nem kukazik rendesen?! Vagy talan azert van kint a hasa, mert fenyevo es ezzel tolti fel a gyomrot...passz, de osszesegeben tehat egy egeszsegtelen, hajlektalan lany, csak sajnalni tudom, anyja apja nem volt aki ruhazza, se sugar daddy, igy jutott ilyen helyzetbe...

2020. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Az öltözékeden lehetne javítani, de az alakod nagyon tetszik.
2020. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz a hülye válaszokkal.

Ha az alkatod megvan hozzá akkor teljesen okés így.

2020. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ribis, beképzelt, öntelt a benyomás Róla.
2020. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nekem tetszik, habár én már kinőttem abból a korból hogy ilyet hordjak.

Ha ilyen alakod van én felvenném a helyedben simán, ha az időjárás is úgy engedi és nem suliba vennéd fel.

2020. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ilyen “12 egy tucat” kinézet a fiatal csajoknál, főleg Instás közegben. Ettől függetlenül nekem tetszik. Vedd fel nyugodtan, ne foglalkozz a befásultak véleményével, akik nem tudják mi a mai divat.
2020. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és nekem nagyon tetszik, van is egy ilyesmi garbóm. Szerintem vedd fel nyugodtan, főleg ha ilyen az alakod is (csak ne hidegebb időben). :D
2020. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!