Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orsayból nem tudok rendelni...

Az orsayból nem tudok rendelni ha messze van az elérhető termék????

Figyelt kérdés
Én budapesti vagyok a cucc meg vsak győrbe elérhető. Nem tudok rákattintani a méretre hogy megrendelhessem.

2020. okt. 7. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem. Győrből akarsz rendelni bp-re? Miért? Hogyan? Orsay.com-on nézed?

Vagy most mi van...?

2020. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
44 es méretre tudok ráklikkelni online vasárláshoz. De nekem 32 be kellene. Az valamiért halványszürke, nem engedi pedig győrbe elérhetőnek mutatja az üzletbe.
2020. okt. 7. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendelni azt tudod, ami van raktáron. Egy üzlet kirakott darabjait pedig csak személyesen tudod megvenni, azt nem szállítják ki.
2020. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor abból a méretből nincs. Nem a boltok állítják össze a csomagot, hanem az online shoppok. Ez a kettő TELJESEN KÜLÖN ÁLL egymástól!
2020. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!