Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy rólam készült naptárat...

Egy rólam készült naptárat szeretnék csináltatni barátomnak, hogyan kezdjek hozzá? (Miskolcon)

Figyelt kérdés

Természetesen rólam lennének a fotók, de kellene egy fotós Miskolcon. Sajnos azt sem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Nem vagyok modell alkat, szép sem, sminkelni nem szoktam magam, így nem is nagyon tudok. Nem vagyok cicababa. Mégis egy fotós naptárra gondoltam.


Hogyan zajlik egy ilyen? Smink, haj, ruha... ki viszi, mennyibe kerül... Máshol kell csináltatni a naptárat, vagy azt a fotós is megcsinálja nem csak a képeket...? Kb 12 db kép kellene különböző ruhákban hajjal, a hónapoknak megfelelően... vagy mindegy? Ötleteket tapasztalatokat, várok. Sajnos nincs rá túl sok pénzem.

Köszönöm


2010. aug. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon is meg tudod csinálni. Ha van ismerősöd aki lefotóz megcsinálja a képeket, kiválogatjátok, esetleg ha kell javítotok rajta Photoshoppal, aztán vannak különböző naptárkészítő programok, megcsinálod vele a képeket naptárosra, aztán kinyomtatás vhol olyanra amilyenre akarod.
2010. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nincs olyan ismerősöm, meg a smink sem megoldott... szóval valami komolyabbra gondoltam.
2010. aug. 8. 18:36
 3/3 anonim válasza:
Szia! én szivesen lefotóználak,most kezdtem neki a portré képek csinálásába. Ha érdekel akkor irj privátot. vagy msn:farkasreka14@hotmail.com
2011. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!