Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a mellmére...

Mit gondoltok erről a mellméretről? (kép)

Figyelt kérdés

Ez közepesnek vagy nagynak számít?


[link]

[link]



2020. okt. 17. 15:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
83%
Ez esetben nincs miről beszélni. Te boldog leszel, mi pedig gyászoljuk egy gyönyörű test eltékozlását.
2020. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

>eltékozlását


Jó, nem téged néznek 25 évesen 16-nak lol. De igazában nem fontos, mondom, hogy azt megértem, ha valaki nem támogatja az ilyen műtéteket.

2020. okt. 17. 16:19
 13/47 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem biztos, hogy nagyobb mellek kellenek, hogy ne nézzenek 16 évesnek...
2020. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Persze, úgy értettem, hogy aki a testalkatomról látott képet, azt mindig tini korosztályra tippelt. Ez pedig gondolom a vékonyság + kis mell, hízni meg nem nagyon akarok mert így nézek ki természetesen.
2020. okt. 17. 16:24
 15/47 anonim ***** válasza:
84%
És az arcod, a kezed? Azon azért lehet már látni, ki mennyi idős lehet nagyjából.
2020. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vonzó egy olyan nő, aki nem képes elfogadni magát úgy, ahogy a természet összehozta.
2020. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

"így nézek ki természetesen"


Itt azért van némi ellentmondás. Ha ilyen fontos a természetesség, hogy jöhet szóba a szilikonmell?

2020. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
ja és szerintem hülyén néznél ki akkora mellekkel, amekkorát ez a melltartó csinált neked, mert egyértelműen kis mellednek kell lennie a testalkatodhoz illően.
2020. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Én kissebbittetni szerettem volna és párom is benne volt. Nekem rosszul esett hogy ö is akarta,hogy kissebbitsem mig mások lebeszéltek róla ,mondván szép a mellem . Ha hizol a melled is nö. Én ha hizok akkor még nagyobb,ha fogyok kicsit összébb megy. Mindent megadnék hogy kis mellem legyen mint neked. Zavar az öltözködésbe,futásba,sportba,nem találok szexi ruhát mert kicsi a kosara ami jo lenne. Nyilván a mü mell más,az feszesebb ,szebb.

Én melltarto nélkül nem vehetek fel ruhát mert csunyán néznék ki

170/60 vagyok

2020. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
#18 Mert a mellműtét után mindig akkora lesz, és nem kell ezzel külön foglalkoznom, de hízni csak úgy lehet, hogy direkt többet eszel, ezt egyszer próbáltam és nagyon kellemetlen volt, az alatt a pár hét alatt ha híztam is valamit elvesztettem amint visszaálltam arra a fajta étkezésre ami nálam természetes. A mű dolgokkal egyébként nincs problémám.
2020. okt. 17. 16:38
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!