Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megfázás,nátha,betegség alatt...

Megfázás,nátha,betegség alatt hogyan sminkeltek?

Figyelt kérdés
Nagyon megfáztam, tüsszögök, folyik az orrom, hőemelkedésem van, izzadok folyamatosan, viszont el kell mennem előadni körülbelül 20 ember elé. Szabadtéren lesz, plusz mivel beszélek, nem lesz rajtam maszk. Valahogy ki kellene néznem, adjatok tanácsot kérlek.

2020. okt. 18. 12:28
 1/8 anonim válasza:
86%

Ilyenkor sehogy. Letörölnéd, könnyezik a szemed...


Illetve te komolyan odamész betegen? Főleg ilyenkor? Itt nem az a gond, hogy hogyan kell kinézned. De minimum egy maszkot tegyél fel.


Tanács: mondd le az előadást!

2020. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha tehetném, lemondanám. Nekem sem élvezet tüsszögve, köhögve
2020. okt. 18. 12:59
 3/8 anonim válasza:
98%

Mi ez a fontos esemény? Majd ha mind a 20 karanténba kerül, akkor majd biztos az lesz. Vegyél maszkot legalább! Meg gyógyszert, hogy kibírd. De ilyenkor pláne nem szoktak erőltetni ilyen "fontos" dolgokat, hanem tesztelnek. Szerintem inkább azért csesznek le, ha betegen odamész, de én szóltam.


Egyébként betegség miatt mindent le lehet mondani, még az államvizsgát ia, akkor ezt biztos. Tartsd meg online, ha ennyire halaszthatlan.


Neked meg ne az legyen a legnagyobb gondod, milyen a a sminked, ha a taknyod, nyálad összefolyik.


Szerintem szólj időben! Vagy vegyél fel egy maszkot, vegyél be egy Algopyrint, aztán bírd ki!

2020. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szabadtéren is megfertőzhetsz másokat és te is "ráfázhatsz" a már meglévőre, azaz begyűjthetsz újabb kórokozókat, hiszen az immunrendszered már amúgy is leterhelt. Úgyhogy inkább viselj maszkot, akár kn95-öst, ha megér az egészséged egy ezrest.
2020. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan.
2020. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nyugodtan felvehetnél maszkot. Én abban biciklizek, mert én is megfáztam és így nem kapkodom be a hideg levegőt. Szerintem jobb lenne neked is. A sminkkel most ne foglalkozz, lássák csak nyugodtan, hogy betegen is ott kell lenned.
2020. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Mondd le az előadást, mihamarabb. Felelőtlenség betegen emberek közé menni. Olyan meg nincs, hogy nem lehet lemondani. Felhívod a górét, megmondod, hogy beteg vagy, így nem mehetsz dolgozni. És otthon maradsz. Ha ezért kirúgnak, akkor max.perre viszed a dolgot. Én is mondtam már le fontos munkát betegség miatt. Egy keresztelőn kellett volna felszolgálnom, de influenzás lettem. Egyértelmű volt, hogy nem dolgozhatok fertőző betegen. Megoldották a helyettesítésemet.
2020. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagyok otthon maradok, ilyenkor az orr piros, könyezik a szem, szarul vagyok nem hogy még azzal törödjek hogy nézek ki.

Ki festheted magad korrektort is kenhetsz az orrod környékére hogy elfedje de úgyis zsepi majd lehozza.. felesleges vagy fültisztitó pálcikával a taknyot szed ki az orrodbol de az is leszedheti xD szoval sehogy főleg covid idején nem ajánlom!

2020. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!