Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok/nok ti szoktatok...

Lanyok/nok ti szoktatok festeni a labujjaitokon a kormoket ilyen periodusban meg telen?

Figyelt kérdés
Ugye mar lejart a nyitott cipo/papucs/szandal szezon es arra lennek kivancsi, hogy ki hogy all a dologhoz. En egesz evben ugyanugy apololm a labaim, mivel itthon legtobbet mezitlab vagyok es igy erzem jol magam, hogy tudom hogy apolt es szep labaim (is) legyenek🙃

2020. okt. 20. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Én télen nem foglalkozok ezzel, éppen elég nyűg nekem a szőrtelenítés is.
2020. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok kort is😁
2020. okt. 20. 09:37
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is lakkozom télen is, inkább csak megszokásból.
2020. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Telen a gyakori szortelenites felesleges (nem is ajanlott), plane a labkormok lakkozasa, persze attol apolni kell, magamnak pedikurozok. Max akinek nagyon eros, fekete a szorzete az ertem miert szedi le. De en telen hagyom pihenni a "feluleteket".

En honalj es intim szort irtok csak evszaktol fuggetlenul, de labat csak kb 2hetente borotvalok. Tehat nem mondjuk 3naponta, mint nyaron.

2020. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Soha. Nagyon rosszul látok, odáig sem, össze-vissza kenném
2020. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Én rendszeresen lakkozom a körmöm és szőrtelenítek is.
2020. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a körömfestésnél és a szőrtelenítésnél is az az egyik elsődleges kérdés, hogy “látszik-e“ vagy “rajtam kívül látja-e valaki más”. Megmondom őszintén, hogy nekem ezek a dolgok nem annyira fontosak, sokszor nyűg is (pl. a szőrtelenítés maga a halál, mert nagyon érzékeny a bőröm) és nem az alap ápoltság részeként tekintek rájuk. Szeretem, ha szépen ki van lakkozva a körmöm, passzol a ruhámhoz stb., de ha nem látja senki..... Úgyhogy én télen nem szoktam kilakkozni a lábkörmöm. Ápolom, de kifesteni csak akkor szoktam, ha éppen kedven van hozzá vagy nem tudok mit kezdeni magammal. Szőrteleníteni is csak akkor szoktam, ha tudom, hogy pl. most olyan ruha lesz rajtam, amiből ez és ez a terület kilátszik és akkor ott szőrtelenítek (egyedül a hónaljamat szoktam rendszeresen). 21/L
2020. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor igen van mikor nem
2020. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
télen nem szoktam csak nyáron 27vagyok
2020. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan kedvem van, igen, kifestem.

25N

2020. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!