Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy 2 hónapos orrpiercinge...

Van egy 2 hónapos orrpiercingem, amit 1 hete kicseréltettem karikára (ekkor a piercernek szúrnia kellett ismét, mert nem volt elég vastag az előző piercing lyuka a karikához). Még mindig fáj, ha hozzáérek, tisztítom, illetve picit be is van dagadva.?

Figyelt kérdés

Levágott cserekor egy kezdődő vadhúst. Most mitha lenne ott egy pici pukli. Lehet már csak beképzelem, mert ez fáj tisztításkor, de a vadhús nem fájt, mikor az volt ott.

Mennyi ideig lehet bedagadva, meddig fog fájni? Mozgathatom, hogy az odaszáradt cucli miatt ne ragadjon be a piercing?


2020. okt. 21. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mozgathatod de vegyél Tetran kenőcsöt nekem az nagyon bejött az orromra. Vadhúsra meg almaecetes borogatást csináltam és 3-4 nap alatt elmúlt teljesen. Elég morbidul hangzik nekem hogy levágta.
2020. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nati883 válasza:
Ez teljesen termeszetes!! Nyugi
2020. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most van egy pici pukli a vadhús helyén, mintha megint vadhús nőne. De egyszer nagyon gyulladt, piros, maskor meg mintha elkezdene leszáradni, lelohadni..

Mivel kezeljem? Mennyit várjak, hogy hátha eltűnik?

2020. okt. 25. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszomban már leírtam egyszer.
2020. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es azt a borogatast milyen aranyban kell csinalni? Nem marja ki jobban?
2020. okt. 26. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy vattát belemártasz almaecetbe és borogatod vele. Lehet hogy kicsit csípni fog már nem emlékszem de nekem nagyon gyorsan rendbe hozta.
2020. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!