Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nem tudja egy kozmetikus...

Miert nem tudja egy kozmetikus se formara szedni a szemoldokom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mar vissza novesztettem olyan 3x a szemoldokom mind a haromszor masik kozmihoz mentem es egy se tudta kiszedni szep ivesre.

Csak egyenesen semmi formaja.

Mitol lehet?

Letezik h nekem nol ugy a szemoldokom h ne lehessen formara szedni? :(


2020. okt. 25. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn kozmetikusnak sosem engedtem, hogy kiszedje. Egyszer gyantáztattam le, mondtam neki, hogy körben ès közèpen gyantázza le ès szedje formára a szèp íves, termèszetesen dús szemöldökömből 2000-es èvekbeli cèrnavèkony csíkot csinált. Majdnem helyben kaptam szívinfarktust, mikor rákèrdeztem mièrt szedte ennyire vèkonyra, a válasz csak az volt "mert SZERINTE így szebb" Többet, nem mentem hozzá, de máshova sem. Nagy nehezen visszanövesztettem ès azóta magam szedem. Bele lehet jönni/tanulni ès èn tudom hogyan jó nekem, mennyit akarok belőle kiszedni ès honnan. Másnak nem is engedem, hogy hozzányúljon.
2020. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy milyen íve van eredetileg. Ha egyenes, abból nem tudnak normális ívest csinálni.


Küldj egy képet róla.

2020. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magamnak szedem évek óta. Én is így jártam. Hiába mondom a kozmetikusnak Hogy 4-5 mm vastag nyíl egyenes csíkot szeretnék lehetőleg úgy szedve hogy felülről csak annyit szedjen amit muszáj és alulról legyen jól kiszedve hát nem ivest csinált mindig. Egész jól megcsinálom magamnak mostanában. Nyirom a hosszát is nullás géppel 4-5 mm hosszra. Így olyan lesz mindig amilyenre én akarom.


Egy meleg srác

2020. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!