Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnám megcsináltatni? 13...

Hol tudnám megcsináltatni? 13 vagyok és szeretnék nyelv piercinget szülői engedély nélkül van esetleg olyan szalon ami megcsinálná nekem Budapesten?

Figyelt kérdés
A Piercinget már megvettem de nem találok Piercingest, meg szalont ahova mehetnék.1 hónappal ezelőtt vettem egy köldök piercinget meg tűt. Azt átszúrtam magamnak de a nyelvemet már nem kockáztatom.! Kérlek írjatok szalon címeket ahol megcsinálnák nekem.
2010. aug. 9. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

te mekkora egy tyúúúúk vagy xD

remélem apád szétver,amint meglátja!

2010. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol nem csinálkák meg. 14 éves kor alatt egyáltalán nem csinálnak ilyet. 18 éves kor alatt pedig csak szülő jelenlétében. De ha van egy jófej ismerősöd, aki már felnőtt, megkérheted, hogy kísérjen el téged, mint az geyik "szülőd...".
2010. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bárhol megcsinálják, ha kinézel idősebbnek.

barátnőm 12 évesen csináltatta az elsőt, senki nem kérdezt kicsoda ő vagy hány éves. viszont ő alapból kinéz 16-17nek.


én is csináltattam már 2szer, tőlem sem kérdezték a koromat.


szóval próbálkozz és kész...

pesten nem tudom hol, de sok helyen van, valahol biztos sikerrel jársz majd.

2010. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
B.zdmeg, én vagyok 17, és nekem nem engedik meg, te 13 évesen mi a f.szt akarsz? Amikor felvetettem az ötletet, le is ordították a fejemet. Arra meg még gondolni sem akarok, hogy a tudtuk nélkül csináltatom meg, akkor szerintem már halott lennék, meg azért ennyire tisztelem őket, szerintem neked is ezt kéne tetted.
2010. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináltasd meg,később megfogod bánni!!Bár én nem szólok bele,a te dolgod!! Én is a nyár elején szerettem volna köldök piercinget..de lemondtam róla..feleslegesnek gondoltam..és valakinek begennyesedik stb. úgyhogy inkább megvagyok így piercing nélkül!!! Hidd el nem bántam meg,hogy nem csináltattam!!!! Például az egyik ismerősöm...terhes és ugye nő a pocija neki is köldökében volt + hasán pedig egy tetkó..na és a köldöke nagyon undi lett szinte egy lyuk van rajta..a tetkó meg szét van folyva!!!!


Kicsit várj még vele! neked már van a köldöködben...várj még 1-2évet és ha akkor is szeretnéd,akkor csináltasd meg!!! Nekem is csak egy fellángolás volt..remélem hasznos volt a válaszom!!! Szia 15L

2010. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért szép... 13 évesen PC, főleg a szülők háta mögött... hát gratulálok, ez a mai fiatalság, semmi tisztelet a szülők iránt, csak követni a hülye divatot... ennyire sürgős csatlakozni a hülye p*csák táborához?
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp muszáj 13 évesen a nyelv pc, akkor NE azt szúrasd be, amit vettél, úgysem lesz olcsóbb, hanem a szilikonosat, amit ők adnak, mert úgy sokkal több kellemetlen dologtól megkíméled magad.

A Westend Tattoo-ba NE menj, ott nem szúrnak, nekem 16 évesen nem csinálták meg, mondták, hogy kell a betöltött 18 év.

Talán az Oktogonnál a DarkArt-ban próbálkozz!

Ja, most lehet lepontoztok, hogy bíztatom, de nem így van.

Kérdést tett fel, arra válaszoltam...

2010. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szinte bárhova bemész megcsinálják.14 vagyok Én is 13 évesen szurattam köldökbe meg nyelvbe.A város legjobb tetkó és piercingese szűrta és semmilyen engedély nem kellett..:)
2010. aug. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, kinél voltál?:-D (Csak kérdezem...)

Am lehet tényleg megcsinálják már bárhol, nekem hogy nem szúrták át 16 évesen, az 2005-ben volt xD

2010. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!