Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak!Mi a vèlemènyettek...

Férfiak!Mi a vèlemènyettek egy 75B-s mell kicsinek számit?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat foglalkoztatt a téma, mivel úgy érzem hogy nem vagyok megelégedve a mell mèretemmel úgy gondolom hogy túl kicsik... Illetve gondoltam már plasztikai műtétre is a továbbiakban!

Előtte viszont érdekelne a véleményetek, nem akarok hirtelen döntèsthozni amit esetleg megbánhatok! (56kg 163cm és 20 éves vagyok.)



2020. okt. 28. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Bevallom, hogy ez a szám nekem így nem sokat mond. Soha nem méregettem le így lányt, hogy mennyi is az annyi. Szóval rá kerestem, de ugye ott is a melltartós képeket dobja ki, ott meg lehet filozofálni, hogy most ez olyan-e mint a csipszes zacskó vagy nem. Ugye azért a melltartók elég sokat tudnak is csalni. Szóval így se lettem sokkal okosabb. De ugye ez nálam csak a kíváncsiság rész volt.

Számomra mindegy egy lány mellmérete, lehet hatalmas is és nagyon lapos is, úgy se az fog számítani. Nem attól nő valaki a szememben, mert nagyok a mellei, sokkal inkább a belső értékektől és a személyiségétől. Szerintem nincs semmi baj a melleiddel.

2020. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A testalkatodhoz ez pont passzol, szerintem hiba lenne megműttetned. A szilikonos mellet abszolút nem találom vonzónak, ellenben egy alacsony, vékony lányon egy B mell pont ideális, olyan, ami felpiszkálja a fantáziámat. Én a helyedben műtét helyett azt a srácot keresném meg, aki megfelelően fogja ezt neked értékelni, és aki mellett nőnek érezheted magad :)
2020. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jó így, ahogy van. Cserébe lehet, hogy jó feneked van... az kompenzálja.
2020. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden ferfi a nagy melleket szereti. Nekem pl pont jo az a meret ami neked van.
2020. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem a cici méret számít ha nem mit teszel az asztalra .
2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ez mellnek nem nagy, de példáúl én nem is szeretem a nagy melleket. úgyhogy ha partnert keresnék, ilyet keresnék.
2020. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
páromnak is ennyi, és egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy kicsik, nagyon is jók. a 75-ből gondolom, hogy neked is elég vékony törzsed lehet. ilyen testalkathoz a C kosárméret már-már nagynak tűnik.
2020. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. Nekem még kisebb mint 75B, de nem zavar. Biztos hogy nem plasztikáztatnám meg magam ezért.
2020. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért akarod megműttetni mert szerinted a férfiaknak ez túl kicsi az már eleve rossz.
2020. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

A kosárméret tökre függ márkától, a kosár kialakításától, formájától.


Az hogy ezen belül a cici milyen, egyéni, mindenkinek más a forma, az esése, az arányok.


Lehet olyan, hogy mint az üres tejes zacsi, de olyan is hogy szép és kerek, feszes.


75B mindkét száma kicsi, és alacsony-vékony is vagy. Az a klasszikus petite alkat.

2020. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!