Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik számítanak az öltözködésbe...

Mik számítanak az öltözködésben "öreg színeknek"?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam ezt a kifejezést,viszont kifejtve még nem nagyon,én például sok bácsit látok sötét olivazöld színű ruhában,akkor az öreg szín?Vagy mik a tipikus öreg színek?

2020. okt. 30. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fakó, èlettelen színekre mondják, de szerintem nincs ilyen. Ha valaki jól tud egy ruhadarabot hordani, ès illik hozzá szerintem mindegy milyen a színe.
2020. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Szerintem ezt inkább olyankor mondják, mikor valakinek nem áll jól egy szín és ezért öregíti. Nekem pl. melegebb tónusú a bőröm, ezért öregít(nem áll jól) ha ezüstöt, szürkés kéket, egyéb hideg árnyalatú színeket hordok. Különösen érvényes ez a hideg árnyalatú pasztell színekre. De ha olyan veszi fel, akinek meg jól áll, annak nem öreges.
2020. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egy színre se kimondani, hogy “ez nagyon öreges”, mert egyedül az számít, hogy a viselőjén hogy áll, mennyire öltözteti.

Ha olyan színeket viselsz, amik jól állnak neked, attól egészséges lesz az arcszíned, sokkal üdébb lesz az összkép, míg az előnytelen színek pl. jobban kiemelik a mimikai ráncokat, egészségtelen színűek tűnik tőle a bőr, de kizárólag az egyén színtípusán múlik, hogy egy szín öregesnek vagy fiatalítónak hat rajta.

Vannak olyan nők/lányok, akiken csodálatosan állnak az őszi, meleg barnás-téglás-bordós színek, de én tudom magamról, hogy hideg nyár vagyok rózsaszínes tónusú, nagyon sápadt bőrrel, hamvas hajszínnel, így engem az összes barnába hajló szín öregít. Az én olvasatomban ezek öreges színek Az ezüstös, kékes, lilás, fuksziás árnyalatok viszont csodásan feldobják az arcszínemet, mert ez illik hozzám.

2020. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!