Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyanta, borotválás. Mit tegyek?

Gyanta, borotválás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és nem vagyok szégyenlős se,szoktam a házba pucéran rohagálni:D anyum az kissit fura,és nem tudom,hogya reagálná le,ha leborotválnám OTT,sőt inkább gyantáznám,idegesít is,meg egyéb dolgok miatt szeretném,de szerintem akkora hisztit lecsapna ... szerintetek?
2010. aug. 9. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hátha képes vagy pucéran rohangálni xd ez legyen a legkebesebb
2010. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
drágám, akkor a jövőben legalább legyen rajtad bugyi... mit szólna mégis??
2010. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
atyauristen hogy lehetnek ilyen maradi hulyek meg...
2010. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Fuujjj XD

én 15 évesen már rég borotváltam:D

Hogy nem idegesít az ott?:D

Szerintem csináltasd meg:D Elég undi lehet:D

Biztos jobban éreznéd magad tőle:D

És ha lesz vagy van barátod és majd benyúl a bugyidba akkor ne rohanjon el sírva:D

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg anyuddal, ha nem egyezik bele szedd le..utána már nemtud mit csinálni:S:D a borotva erősíti a szőrszálakat, esetleg kipattoghatsz tőle, bár elsőre talán egyszerűbb...de hamar elkezd nőni. A gyanta fájdalmasabb de szerintem megéri:) énis gyantáztatom és 3-4 hetente kell újra.
2010. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!